NEVEROVATNI NEMANJA MATIĆ: Spektakularnim golom u 94. minutu doneo bod Romi

Matić
Guliver
Bivši fudbaler Mančetser junajteda ne igra puno, ali kada je na terenu Roma izgleda mnogo bolje

Fudbaleri Rome remizirali su sa Torinom 1:1 (0:0) u 15. kolu italijanske Serije "A". Do izjednačenja su stigli u 94. minutu spektakularnim golom Nemanje Matića.

Naime, prvo je Dibala oprobao levicu sa 20 metara ali je pogodio prečku, a lopta se perfektno odbila na poluvolej Nemanji Matiću koji je zakucao iza leđa Vanje Milinković-Savića.

Treba napomenuti da je samo tri minuta pre gola srpskog dubalera, Andrea Beloti promašio jedanaestrac.

Skoro četrdeset minuta pre toga, goste iz Torina u vođstvo je doveo Kerol Lineti posle odličog dodavanja Vilfreda Singoa.

Na ovom duelu 90 minuta izmđu stativa gostujuće ekipe proveo je Milinković-Savić, Nemanja Radonjić ušao je u 81. minutu ali nije napravio neku razliku, dok u sastavu Torina danas nije bilo Saše Lukića zbog povrede.

Romin heroj, Nemanja Matić, na terenu je proveo oko 40 minuta.