BOLONJA POTONULA PRED MIHOM: Sasuolo ubedljiv na "Dal Ari"

Skamaka gol
Tanjug/Michele Nucci/LaPresse via AP
Skamaka i Berardi postigli tri gola u Bolonji

Siniša Mihajlović se vratio na klupu u Bolonji i gledao jedno od najslabijih izdanja svog tima koji je poražen na "Dal Ari" od Sasuola 1:3 (0:1) u meču 37. kola Serije A.

Pre očima Mihajlovića koji je dožibveo ovacije od strane publike, igrači Bolonje su odigrali za svaku kritiku, u prvom delu čak nisu uputili nijedan udarac ka golu rivala. Gosti su posle kornera sa desne strane preko Skamake (udarac glavom sa pet metara) poveli 1:0 u 35. minutu, a mogli su još neki put da zatresu mrežu jer su uputili čak 11 udaraca na gol.

Bolje je zaigrala Bolonja u nastavku, a u 60. minutu imala je sreće jer je Sasuolo postigao gol posle kornera, ali je on bio poništen zbog igranja rukom.

Međutim, ovo nije bio Bolonjin dan, Domeniko Berardi je u 75. minutu povisio prednost na 2:0, a Skamaka je posle tranzicije izašao sam pred golmana i lako rešio pitanje pobednika. Na kraju je Orsolini sa bele tačke ublažio poraz Bolonje.

Neobjašnjiv fenomen je da dok je Siniša bio u bolnici na lečenju, igrači Bolonje nisu znali za poraz, čim se vratio zabeležili su dva uzastopna poraza i primili čak sedam golova.