IMT SE UČVRSTIO NA PRVOM MESTU: Remi Grafičara i Inđije

PLS
TV Arena Screenshot
Sedma pobeda u minulih devet kola lidera Mozzart Bet Prve lige Srbije

Sedmom pobedom na poslednjih devet mečeva u Mozzart Bet Prvoj ligi Serbije, fudbaleri IMT-a su se učvrstili na liderskoj poziciji.

U 13. kolu dočekali su OFK Vršac i slavili rezultatom 4:2 nakon velikog preokreta u finišu. Gosti su do 82. minuta vodili sa 2:1, da bi Glišić izjednačio na 2:2, a Blagojević i Radočaj u nadoknadi vremena doneli tri boda.

Grafičar, najbližu pratilac "traktorista", posle dva poraza dočekao je Inđiju i odigrao 1:1. već u 2. minutu iskusni Stojčev je donao vođstvo domaćinu, u finišu poluvremena Srbijanac je izjednačio rezultat.

Remi zvezdine filijale omogućio je Železničaru iz Pančeva da se pobedom od 4:1 protiv rada, bodovno izjednači na drugom mestu sa "grafiosima" koji imaju utakmicu manje.