GRAFIČARU ČITAV PLEN NA UBU: Vršac prekinuo seriju Loznice

PLS
TV Arena Screenshot
Zvezdina filijala drži lidersku poziciju u Mozzart Bet Prvoj ligi Srbije

Grafičar je upisao i sedmi trijumf u sezoni.  U 9. kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije, Zvezdina filijala je na gostovanju ubskom Jedinstvu slavila rezultatom 2:1 i učvrstila se na liderskoj poziciji.

Domaćin je pokušao otvorenom igerom da parira lideru prvenstva koji je golovima Nikolaševića i Šljivića stigao do tri boda.

Posle tri vezana trijumfa Loznica je doživela minimalan poraz od OFK Vršca. Trenutak odluke dogodio se u 88. minutu, ukrajinski napadač Jevgen Pavlov postigao je gol za pobedu svog tima. Bio je to peti trijumf banatskog prvoligaša u sezoni, drugi na gostovanjima.

Trajal je kod kuće savladao Slobodu, zahvaljujući boljoj igri u prvom poluvremenu i posle četiri utakmice radovao se trijumfu. Užičani su vezali tri poraza na gostovanjima i nastavili sa promenljivim igrama i rezultatima.