REN I DALJE NEPOBEDIV: Andrić doneo bod Klermonu protiv Monpeljea

Ren
(Guliver/Imago Sports)
Seriju od 16 mečeva bez poraza u sezoni Ren je nastavio u Lilu

Fudbaleri Rena su neporaženi na poslednjih 16 mečeva ove sezone u svim takmičenjima (10 pobeda, šest remija), od toga, u minulih 10 u šampionatu Francuske.

Upisali su 10 pobeda i šest remija. U 14. kolu Lige 1, osvojili su bod na gostovanju Lilu, krajnji ishod bio je 1:1 (1:0).

Domaćin je poveo pogotkom Fontea u 16. minutu, Ren je poraz izbegao golom Benžamina Berižoa iz penala u 58. minutu.

Klermon je kod kuće remizirao protiv Monpeljea 1:1 (0:1), Komnen Andrić je pogotkom u 62. minutu postavio konačan rezultat.

Imao je srpski internacinalac u 41. minutu priliku da se upiše u strelce, dosuđen je penal za domaćina, međutim, njegov udarac odbranio je golman gostiju Kamara.

Fudbaleri Klermona mogu da žale za ispuštenim šansama. U 78.mintu ponovo su bili neprecizni iz kaznenog udarca, Krejdžon Kjei je pogodi prečku.