RAJKOVIĆ POBEDIO U 100. MEČU ZA REIMS: Lil pao u sudijskoj nadoknadi

Rajković
Twitter/arenasport/printscreen
Velika tri boda za domaćina

Reims je u 33. kolu francuske Lige 1 savladao aktuelnog prvaka, Lil sa 2:1, a momenat odluke dogodio se u sudijskoj nadoknadi. Srpski golman, Predrag Rajković je pre početka utakmica dobio plaketu za jubilarni 100. odigrani meč u dresu Reimsa.

Domaći su dobro otvorili meč i do vođstva došli u 32. minutu kada se Maršal Munetsi dobro snašao i savladao golmana Liona sa 1:0.

Na izjednačujuči pogodak se čekalo do 57. minuta kada. Anhel Gomez je na sjajan način uposlio Renata Sančeza, koji je reagovao kao pravi centarfor i poravnao rezultat.

Delovalo je da će oba tima osvojiti po bod, ali onda je u drugom minutu sudijske nadoknade domaćin došao do trijumfa. Bredli Locko je proigrao Junisa Abdelhamida, a ovaj pogodio i tako doneo veliku radost svom timu.