PREOKRET NICE U LORIJENU: Atal i Labord pogađali za trijumf gostiju

Labord
(MN PRESS)
Izabranici Lucijana Favra pokazali karakter

Fudbaleri Nice su u okviru 13. kola francuske Lige 1 došli do preokreta i pobede od 2:1 (0:1) na gostovanju Lorijenu. Partizanov rival iz grupe je na poluvremenu gubio, ali je u nastavku uspeo da preokrene pogocima Jusufa Atala i Gaetana Laborda.

Domaći su dobro otvorili meč i već nakon 18 minuta došli su do vođstva. Enzo Le Fe je uposlio Danga Utaru, koji se dobro snašao i zatresao mrežu Nice.

Ipak, u 61. minutu je usledilo izjednačenje. U ulozi asistenta bio je Bilal Braimi, a strelac je bio Jusuf Atal.

Samo sedam minuta kasnije videli smo potpuni preokret. Hičam Bodaui je proigrao iskusnog Gaetana Laborda koji je pogodio i na taj način doneo tri boda svom timu.

U narednom kolu Nica će na svom terenu ugostiti Brest, ali će pre toga imati mnogo bitnije gostovanje Kelnu, u okviru poslednjeg kola grupne faze Lige konferencija. Podsećamo samo bod dovoljan im je za prolaz, kao i Partizanu koji na svom terenu dočekuje Slovacko.