14.09.2021. • 22:29 > 14.09.2021. • 23:04

BARSELONA NEMOĆNA: Bavarci siloviti na Kamp Nou

AP Photo/Joan Monfort
Bajern se prošetao Katalonijom, Juve siguran u Malmeu

Videli smo spektakl na otvaranju Lige šampiona! U prva dva meča smo videli dramu, preokrete i poluvreme za pamćenje, a onda je Bajern ponovo pregazio Barselonu!

U derbiju kola Bavarci su sa 3:0 lako savladali Katalonce i to usred Barselone! Sve je počelo golom Tomasa Milera, a potom je Robert Levandovski sa dva gola zapečatio sudbinu ekipe Ronalda Kumana.

Sevilja i Salcburg su odigrali poluvreme sa četiri penala u kome su čak dva bila promašena i na kraju je pogocima sa bele tačke bilo 1:1, a kao uloge favorita su opravdali Juventus i Čelsi.

Veljko Birmančević je proveo sat vremena u igri u porazu Malmea od Juventusa 3:0 na svom terenu i nije uspeo da pripreti golu “stare dame”, dok je pogotkom Romelua Lukakua ekipa Tomasa Tuhela uspela da uzme ceo plen i odnese pobede u Sankt Peterburgu.

Viljareal i Atalanta su odigrali dramatičan meč pun preokreta pošto je Atalanta povela sa 1:0, a onda je Viljareal preokrenuo, da bi gol Robina Gosensa u finišu meča iznivelisao stvari i postavio konačnih 2:2.

Dinamo Kijev je u poslednjim momentima dao gol, ali ga je VAR poništio, pa su tako mečevi Dinama i Benfike, kao i Lila i Volfsburga završeni bez golova.