pre 2 sata 22: 58
Beri spasio Everton poraza: Lids sprečio pohod "karamela" ka Top 5 Premijer lige
Bila je ovo prilika da se izabranici Dejvida Mojesa domognu sedmog mesta na tabeli engleskog šampionata.
Srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u drugo kolo WTA turnira u Notingemu, pošto je danas u prvom kolu poražena od Ukrajinke Dajane Jastremske 6:4, 7:6 (7:4).
Meč je trajao jedan sat i 40 minuta. Danilović je 37. teniserka sveta, dok se Jastremska nalazi na 46. mestu WTA liste. Danilović je povela 2:0 na startu prvog seta, ali je ukrajinska teniserka serijom 4:2 izjednačila na 4:4.
Jastremska je na svoj servis povela 5:4, a onda je napravila brejk za 6:4 i 1:0 u setovima.
U drugom setu igralo se gem za gem, a pobednica ovog dela meča odlučena je u taj-brejku, koji je pripao Ukrajinki rezultatom 7:4.
Jastremska će u drugom kolu igrati sa pobednicom meča između Italijanke Lucije Bronceti i Antonije Ružić iz Hrvatske.
WTA turnir u Notingemu se igra na travi za nagradni fond od 275.094 dolara.
Vrednost fudbalskih liga u Adria regionu najčešće se poredi kroz ukupne iznose, ali takav pristup brzo nailazi na jednostavan problem: lige nemaju isti broj klubova.
Srbija je u finalu protiv Mađarske potvrdila status vaterpolo velesile i šesti put osvojila titulu prvaka Evrope.
Administracija Donalda Trumpa saopštila je da ubrzava obradu viza za strance koji posjeduju ulaznice za FIFA Svetsko prvenstvo 2026, što je potez koji olakšava putovanje na najgledaniji sportski događaj na svetu.
Sponzorstvo ABA lige deo je šire strategije jačanja prepoznatljivosti brenda Sava Insurance Group u regionu, rekao je Peter Skvarča, član Upravnog odbora Sava Re, koji je odgovoran za reosiguranje i strateške investicije u međunarodnim podružnicama slovenačke grupe.
Teška su vremena za Audi, diviziju kompanije Volkswagen AG.
01.12.2025 22: 41
Srpska teniserka ima samo reči hvale na račun najboljeg igrača svih vremena.
01.12.2025 10: 00
U TOP 10 najboljih teniserki sveta nalaze se još Elena Ribakina iz Kazahstana, Amerikanke Džesika Pegula i Medison Kiz, Italijanka Jasmin Paolini i Ruskinje Mira Andrejeva i Ekaterina Aleksandrova.
17.11.2025 09: 40
Lola Radivojević ostala je na 145. poziciji, dok je Nina Stojanović skliznula za dva mesta niže pa se sada nalazi na 190. mestu. Odmah iza nje, na 191. mestu, pala je i Teodora Kostović.
27.10.2025 09: 58
Srpska teniserka trenutno ima 957 bodova i daleko je od Top 30.
pre 10 sati 14: 43
Italijanski teniser Janik Siner izjavio je danas da je srećan zbog plasmana u četvrtfinale Australijan opena. Siner se plasirao u četvrtfinale Australijan opena, pošto je danas u osmini finala pobedio sunarodnika Lučijana Darderija 3:0 6:1, 6:3, 7:6 (7:2).
pre 10 sati 14: 22
Amerikanka srpskog porekla sasataje se večeras sa Arinom Sabalenkom u Melburnu.
pre 11 sati 13: 53
"Nivo je porastao, brži je i fizički zahtevniji nego ranije kada je dominirala velika trojka."
pre 11 sati 13: 37
Amerikanac nadigrao Kaspera Ruda (3:1) u osmini finala.
Ostavite komentar