pre 3 sata 22: 57
Kasno buđenje Podgoričana: Jermeni poslali Budućnost i Lalatovića u Ligu konferencije
Jermenski prvak remijem 2:2 (2:0) prošao u drugo koklo kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona.
Novak Đoković i Miomir Kecmanović, neće se sresti u drugom kolu pojedinačne konkurencije, ali su se kao dubl par plasirali u osminu finala dublova na Mastersu u Parizu. Srpski dubl je na startu eliminisao par Eskobar-Nedovjesov 2:0 (6:4, 6:2) i u nastavku takmičenja čekaju i treći nosioci Bopana i Ebden.
Sa dva brejka, u prvom i petom gemu, Novak i Miomir su poveli 4:1, ali su Ekvadorac i Kazahstanac uzvratili brejkom, ali nisu do kraja seta, koji je pripao sprskom paru 6:4, čak ni da zaprete nekeom brejk loptom.
Drugi set je počeo kao i prvi, bez izgubljenog poena Đoković i Kecmanović napravili su brejk, poveli su 2:0, a u trećem su imali 0:40 i nisu iskoristili čak četiri brejk lopte. Novak, koji je sinoć bio jedan od učesnika na gala FIFA i dodeli Zlatne lopte, bio je raspoložen za igru, pa je srpski tandem stigao u petom gemu do drugog brejka, poveo 4:1 i lako završio posao.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
05.07.2025 20: 00
Srpski derbi jedna je od glavnih atrakcija trećeg kola Vimbldona.
05.07.2025 10: 10
Đoković i Kecmanović su do sada igrali tri puta, a poslednji put su snage odmerili 2022. baš na Vimbldonu kada je najbolji teniser svih vremena slavio sa 6:0, 6:3, 6:4.
04.07.2025 16: 00
Srpski teniseri sutra igraju u trećem kolu Vimbldona.
03.07.2025 08: 50
Srpski teniseri ponovo danas na terenima Vimbldona!
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 2d
pre 10 sati 15: 40
Srpska teniserka Aleksandra Krunić eliminisana je u prvom kolu WTA turnira u Hamburgu pošto ju je pobedila Mađarica Dalma Galfi rezultatom 2:0 (6:4, 6:1) za sat i
14.07.2025 20: 20
Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da se plasira u drugo kolo ATP turnira u Gštadu, pošto je danas u prvom kolu poražen od Peruanca Ignasija Busea rezultatom 7:6 (7:4), 1:6, 6:4.
14.07.2025 10: 24
Najbolja srpska teniserka, Olga Danilović ostvarila je rekord karijere, budući da se nakon tek završenog Vimbldona domogla 32. mesta na WTA listi.
14.07.2025 08: 50
Od ostalih srpskih igrača u top 100, Miomir Kecmanović je pao za jednu poziciju i sada je 50, Laslo Đere je ostao 60. igrač sveta, a Hamad Međedović je 72. na ATP listi.
Ostavite komentar