pre 52 sekunde 08: 26
(NBA TREJDOVI UŽIVO) Menja li Bogdan tim? Zubac tražena roba
Poslednji dan tržišta u NBA ligi uvek briše granice logike, a sa Janisom i Bogdanom Bogdanovićem u centru priče, razmene ponovo ulaze u zonu - očekuj neočekivano.
Tanjug/AP Photo/Kamran Jebreili
Izged ovonedeljne ATP liste identičan je kao pre sedam dana, a to znači da je na njenom čelu Španac Karlos Alkaraz sa 7.675 bodova, a iza njega je najbolji srpski teniser svih vremena, Novak Đoković sa 7.595.
Imajući u vidu da upravo danas u Londonu startuje treći Gren slem u sezoni isti redosled će se zadržati i narednog ponedeljka, dok bi eventualna promena na čelu mogla da se dogodi tek po okončanju turnira u Vimbldonu i to samo ukoliko Nole osvoji osmu titulu na nezvaničnom prvenstvu sveta.
Srpski teniser na ovom turniru brani titulu osvojenu prošle godine, a na teren će izaći već danas kako bi odigrao meč protiv Argentinca Pedra Kačina (14.30).
Od srpskih tenisera danas igraju Dušan Lajović koji će u isto vreme kad i Đoković igrati meč protiv Britanca Jana Čoinskog, Miomir Kecmanović će sat vremena kasnije odmeriti snage protiv Dijega Švarcmana iz Argentine, dok je meč između Filipa Krajinovića i Kanađanina Feliks Ožea-Alijasima odložen.
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
Odlazak Enza Maresce iz Chelseaja izgleda kao još jedna epizoda kluba ne uspeva da stabilizuje klupu. Međutim, ovaj slučaj je ilustracija dublje promene – trener više nije centralna figura moći, već deo šire organizacione slagalice.
Za nagradni fond na ovogodišnjem Australijan openu izdvojena je najveća suma u istroiji ovog turnira, čak 77,6 miliona američkih dolara, što je 16 odsto više u odnosu na 2025. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale ovog turnira, uvećavši zaradu od nagrada za nešto više od 870.000 dolara bruto.
Vrednost fudbalskih liga u Adria regionu najčešće se poredi kroz ukupne iznose, ali takav pristup brzo nailazi na jednostavan problem: lige nemaju isti broj klubova.
Srbija je u finalu protiv Mađarske potvrdila status vaterpolo velesile i šesti put osvojila titulu prvaka Evrope.
11.07.2025 19: 52
Da li će Novak Đoković po sedmi put zaredom stići do borbe za trofej Otvorenog prvenstva Engleske?
11.07.2025 13: 10
Švedski analitičar ne otpisuje Novaka, naprotiv.
11.07.2025 08: 00
Pre nego što Novak i Janik izađu na Centralni teren, prvo polufinale ovogodišnjeg Vimbldona od 14.30 odigraće Karlos Alkaraz i Tejlor Fric.
10.07.2025 17: 31
Nakon što je savladao Flavija Kobolija u četvrtfinalu, sutra od 16.30 časova sukobiće se sa još jednim Italijanom - Janikom Sinerom.
pre 13 sati 18: 32
Srpski teniser Hamad Međedović poražen je na startu ATP turnira iz kategorije 250 u francuskom Monpeljeu, a bolji od njega bio je legendarni švajcarski veteran Sten Vavrinka koji je slavio sa rutinskih 2:0 (7:6(3), 6:4), posle jednog časa i 40 minuta igre.
pre 17 sati 15: 15
Srpska teniserka eliminisana u osmini finala turnira u Klužu.
pre 17 sati 14: 52
Španski trener ističe da bi Nemac slavio protiv srpskog tenisera u borbi za titulu na prvom Grend slemu u sezoni.
pre 21 sat 10: 40
Srpski teniser je u prvom GS sezone, Australijan openu, stigao do finala, gde ga je pobedio Karlos Alkaraz, ali je i pored toga pokazao da može da se nosi sa najboljim mladim igračima sveta.
Ostavite komentar