pre 14 minuta 23: 42
Spartak posle drame i dva produžetka poražen od Beča
Spartak je posle dva produžetka poražen od Beča u 15. kolu AdmiralBet ABA lige.
Miomir Kecmanović direktno, a Olga Danilović kroz kvalifikacije, ušli su u glavni žreb Rolan Garosa, a organizatori drugog sezonskog Grend slema odlučili su da teniser i teniserka iz Srbije prvo kolo igraju 30 maja.
Prvi će na teren 23-godšnjak sa 37. mesta ATP liste, jer bi u 11 časova, na terenu broj osam, trebalo da ukrsti reket protiv Andree Vavasorija. I, ako sve protekne po redu, opravda ulogu favorita protiv daleko lošije rangiranog izazivača (148).
Njih dvojica se nisu ranije sretala, ali prema svim prognozama Kecmanović ima realnu šansu da slavi na startu Otvorenog prvenstva Francuske i ode na Argentinca Đenara Alberta Olivierija ili Francuza Đovanija Mpeči Perikara.
Najbolja srpska teniserka Olga Danilović se oko 13 časova sastaje sa Ukrajinkom Katerinom Baindl, na terenu broj 10. Srpkinja u susret ulazi kao 105. na WTA listi, a njena protivnica kao 83. teniserka sveta. Koja pobedi sastaće se u drugom kolu sa boljom iz duela Rumunke Sorane Kirstee i Italijanke Jasmin Paolini.
Pre njih je Laslo Đere ispao protiv Andreja Rubljova, dok danas svoju misiju na ovogodišnjem Rolan Garosu počinju njegov dvostruki osvajač Novak Đoković, Dušan Lajović, Hamad Međedović i Filip Krajinović.
Fudbal je prvi put u istoriji prestigao bejzbol kao "apsolutno omiljeni sport" u Sjedinjenim Američkim Državama, prema podacima Ampere Analysisa.
Do Zimskih olimpijskih igara Milano Kortina 2026 deli nas manje od mesec dana
Nemci, uprkos punim tribinama i impresivnoj posećenosti, više nisu u prvom planu.
Sportska 2026. godina biće prva u kojoj se svi ključni trendovi industrije sudaraju u isto vreme.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
30.06.2025 08: 25
Sva dešavanja iz Londona u naredne dve nedelje možete pratiti na kanalima Arene sport.
03.06.2025 14: 22
Ruskinje u polufinalu Rolan Garosa.
02.06.2025 21: 49
Srpska teniserka Aleksandra Krunić postigla je sjajan uspeh na Rolan Garosu, pošto je ostvarila mesto u četvrtfinalu ženske dubl konkurencije.
01.06.2025 16: 50
Srpska teniserka i Anastasija Potapova dobile meč osmine finala Grend slema u Parizu.
pre 10 sati 13: 05
Bivši trener srpskog tenisera veruje da najbolji igrač svih vremena može do titule u Melburnu.
pre 14 sati 09: 44
Italijan je otkrio da mu je to pomoglo da sazri kao čovek i da sagleda stvari iz više uglova.
pre 14 sati 09: 21
Miomir igra u jedan posle ponoći po srednjoevropskom vremenu, a Olga ima noćni termin
15.01.2026 18: 53
Ona je zajedno sa Anom Danilinom, poražena od para Katerina Sinijakova - Šuai Džang
Ostavite komentar