pre 9 minuta 06: 57
Džastin Gejči novi interim šampion UFC lake kategorije: Hrabri Pedi Pimblet poražen nakon pet uzbudljivih rundi
Pravi spektakl videli smo večeras u Las Vegasu.
Profimedia
Novak Đoković bio je na potrebnom nivou u večerašnjem polufinalu ATP turnira u Atini, a kada je tako onda njemu nedostojni takmaci, kakav je Janik Hanfman, jednostavno ne mogu ništa (2:0).
Nemac se trufio koliko je mogao, ali je sveden na sedam osvojenih gemova, pa je najbolji teniser sveta svih vremena čak pohvalio samog sebe za novu partiju na turniru u organizaciji njega i familije mu.
"Kalispera. Sagapo. Hvala vama na podršci. Svaki put sam zadivljen kad uđem na teren iako je ovo bio treći meč na Centralnom terenu. Možda jedan od najboljih terena na kojima sam igrao. Top 3 sigurno. Mislim da je ovo meč u kom sam igrao najbolji tenis. Znao sam da Hanfman može da bude opasan.
Snažni udarci, ravni, hvata loptice rano. Imao sam brejk zaostatka u drugom setu, bio sam negativan prema sebi u nekim trenucima. Ali, sve u svemu jedan visok nivo tenisa sam pokazao. Pozivam sve da dođu sutra na finale", izjavio je osvajač 100. profesionalnih titule, od čega rekordnih 24 ima Grend slem u naslovu.
Administracija Donalda Trumpa saopštila je da ubrzava obradu viza za strance koji posjeduju ulaznice za FIFA Svetsko prvenstvo 2026, što je potez koji olakšava putovanje na najgledaniji sportski događaj na svetu.
Sponzorstvo ABA lige deo je šire strategije jačanja prepoznatljivosti brenda Sava Insurance Group u regionu, rekao je Peter Skvarča, član Upravnog odbora Sava Re, koji je odgovoran za reosiguranje i strateške investicije u međunarodnim podružnicama slovenačke grupe.
Teška su vremena za Audi, diviziju kompanije Volkswagen AG.
Zimske olimpijske igre su test javne potrošnje kakav se retko viđa u sportu.
Tom Brady spaja dve, Amerikancima omiljene, razonode: američki fudbal i lekove za mršavljenje.
04.11.2025 20: 42
Bio je to prvi trijumf nad Čileancem, a ujedno i debi u grčkoj prestonici...
04.11.2025 20: 14
Srpski teniser Novak Đoković je prešao prvu prepreku u Atini...
02.11.2025 22: 37
Na treningu su, pored Đokovića, bili i njegovi najbliži saradnici – trener Boris Bošnjaković, fizioterapeut i dugogodišnji prijatelj Miljan Amanović, kao i menadžer i nekadašnji sparing partner Karlos Gomez Erera. Tim predvodi Novaka u misiji osvajanja 101. titule u bogatoj karijeri.
05.10.2025 15: 22
Janik Hafman više od dva i po sata držao Novaka Đokovića na terenu. Srećom, iskustvo i znanje je pobedilo. Sledeći rival je Haume Munar iz Španije.
pre 14 sati 16: 55
Suočavao se Janik Siner sa velikim problemima početkom drugog seta, u meču 3. kola Australian opena, u kome je neočekivano teško savaladao 85. tenisera planete Eliota Špicirija iz Amerike sa 3:1 u setovima.
pre 15 sati 15: 35
Srpski as ističe da neće da se štedi za eventualne orkšaje sa Janikom Sineorm i Karlosom Alkarazom.
pre 17 sati 13: 46
Novak Đoković tek što je prošao u osminu finala Australijan opena, a već je saznao sa kim će voditi tu bitku.
pre 18 sati 13: 06
Srpski reprezentativac nas konstantno iznenađuje novim dostignućima.
Ostavite komentar