pre 2 sata 22: 51
Lion ponovo remizirao: Lilu "minimalac" pred put za Beogradu
Okončani su svi mečevi u francuskoj Ligi 1...
Tanjug/AP Photo/Alberto Pezzali
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas da mu je plan sve vreme bio da igra Vimbldon i da je došao u London ranije da trenira da bi pokušao da to i učini.
"Plan je sve vreme bio da igram Vimbldon i to pokušavam da učinim. Zato sam došao ovde ranije, da bih video kako stvari idu. Mnogi misle da to nije realno i da nije pametno, ali ne bih bio ovde da nisam dobio dozvolu svog lekarskog tima", rekao je Đoković, a prenosi "BBC".
Đoković je istakao da su u lekarskom timu veoma zadovoljni jer se sve odvija prema planu.
"Ne forsiram sebe do 100 odsto, ali nadam se da ću doći do tog nivoa u narednih nekoliko dana. Rehabilitacija od prvog dana ide prema planu i iz dana u dan se postepeno oporavljam", dodao je Đoković koji je operisao koleno pre nešto manje od tri nedelje.
Usledilo je pitanje novinara kad će doneti odluku o igranju na Vimbldonu.
"U narednih četiri, pet, šest dana. Ako budem znao da mogu da igram na svom maksimumu ili blizu njega, onda ću igrati. Ako ne, neka daju šansu nekome drugom da proba", zaključio je Đoković.
Vimbldon je na programu od prvog do 14. jula, a Novak Đoković je osvajao ovaj turnir sedam puta, poslednji put 2022. godine, a prošle sezone poražen je u finalu od Španca, Karlosa Alkaraza.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
14.07.2024 14: 05
Australijski teniser Nik Kirjos smatra da će Novak Đoković danas podići 25. grend slem trofej u karijeri.
14.07.2024 12: 37
Osvajač 11 grend slem trofeja ne može da predvidi pobednika današnjeg finala Vimbldona.
14.07.2024 09: 40
Zanimljivu informaciju preneli su danas ljudi sa poznatog sajta "TickPick", koji se bavi online prodajom karata za velike sportske manifestacije.
14.07.2024 08: 25
Finale Vimbldona između Novaka Đokovića i Karlosa Alkaraza na programu je od 15 časova na "Centralnom terenu" grend slema u Londonu.
YouTube
pre 4h
YouTube
pre 5h
YouTube
pre 6h
pre 2 sata 22: 37
Na treningu su, pored Đokovića, bili i njegovi najbliži saradnici – trener Boris Bošnjaković, fizioterapeut i dugogodišnji prijatelj Miljan Amanović, kao i menadžer i nekadašnji sparing partner Karlos Gomez Erera. Tim predvodi Novaka u misiji osvajanja 101. titule u bogatoj karijeri.
pre 4 sata 20: 38
Turnir u Atini, deo serije ATP 250, privlači pažnju teniskih ljubitelja, a igra se za nagradni fond od 766.615 evra.
pre 6 sati 18: 36
Beloruska teniserka Arina Sabalenka pobedila je danas Italijanku Jasmin Paolini 6:3, 6:1 u meču prvog kola grupe "Štefi Graf" na Završnom WTA turniru u Rijadu.
pre 7 sati 17: 22
Italijanski teniser Janik Siner pobednik je mastersa u Parizu...
Ostavite komentar