
pre 13 minuta 21: 07
Kraj jedne ere: Modrić zvanično napustio Real Madrid i potpisao za Milan
Hrvatski fudbaler Luka Modrić novi je igrač Milana, saopštio je danas italijanski klub.
Najbolji svetski teniser, Novak Đoković i ovu nedelju započinje kao prvi na ATP listi, a odmah iza njega je Španac Karlos Alkaraza koji bi već u ponedeljak mogao da ga "skine" sa te pozicije.
Za tako nešto je potrebno da drugi reket sveta osvoji turnir u Indijan Velsu na kojem Đoković ne nastupa jer mu je zabranjen ulazak u Sjedinjene Američke Države zbog toga što nije vakcinisan protiv koronavirusa.
I na ovonedeljnoj ATP listi treća pozicija pripada Grku Stefanosu Cicipasu, a iza njega slede Kasper Rud, Tejlor Fric, Danil Medvedev i Andrej Rubljov, koji su zamenili pozicije u odnosu na prošlu nedelju. Danac Holger Rune je skočio na osmu poziciju, deveti je Rafael Nadal, a deseti Feliks Ože-Alijasim.
Od ostalih srpskih igrača Miomir Kecmanović je i dalje na 31. poziciji, Laslo Đere je sa 55. mesta skočio na 54, Dušan Lajović se popeo za četiri stepenika u odnosu na prošlu nedelju i sada je 71. igrač sveta dok je Filip Krajinović 74.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
15.02.2025 13: 30
Srpski teniser, Novak Đoković će u prvom kolu na ATP turniru u Dohi igrati protiv Italijana Matea Beretinija, a prvi nosilac Karlos Alkaraz mu je potencijalni rival u polufinalu, određeno je današnjim žrebom.
21.01.2025 18: 04
Novak Đoković porazio je Karlosa Alkaraza u četvrtfinalu Australijan opena rezultatom 4:6, 6:4, 6:3, 6:4 nakon tri i po sata mukotrpne borbe gde su oba tenisera pokazala izvanredan nivo igre.
21.01.2025 14: 57
Novak Đoković i Karlos Alkaraz sastali su se već u četvrtfinalu Australijan Opena. Srpski teniser pobedio 3:1.
21.01.2025 09: 43
Ovim trijumfom "drugi reket" sveta treći put u karijeri je obezbedio plasman među četiri najbolja učesnika na prvom Grend slemu u sezoni, a rival u borbi za finale će mu biti pobednik susreta Novak Đoković - Kralos Alkaraz koji počinje u 11.00 časova.
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 1d
pre 1 sat 20: 20
Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da se plasira u drugo kolo ATP turnira u Gštadu, pošto je danas u prvom kolu poražen od Peruanca Ignasija Busea rezultatom 7:6 (7:4), 1:6, 6:4.
pre 10 sati 10: 24
Najbolja srpska teniserka, Olga Danilović ostvarila je rekord karijere, budući da se nakon tek završenog Vimbldona domogla 32. mesta na WTA listi.
pre 12 sati 08: 50
Od ostalih srpskih igrača u top 100, Miomir Kecmanović je pao za jednu poziciju i sada je 50, Laslo Đere je ostao 60. igrač sveta, a Hamad Međedović je 72. na ATP listi.
13.07.2025 21: 00
Prvi put u istoriji jedan italijanski teniser osvojio je prestižni Vimldon.
Ostavite komentar