Aktuelni trener Bajer Minhena, koji se u osmini finala Lige šampiona sastaje sa Atalantom, prema Azarovim rečima ima potencijal da jednog dana preuzme i belgijsku reprezentaciju.
Među igračima koji su ostavili najveći trag na njega izdvojio je Dijega Maradonu, Pelea i Ronalda Nazaria, dok od savremenih zvezda ističe Lionela Mesija i Kristijana Ronalda.
Kada su u pitanju Atalanta i Liga šampiona, na kraju dolazimo i do teze da li nam ova situacija više govori o klubu iz Bergama i njegovoj moći ili o tome gde se trenutno nalazi italijanski fudbal? Deluje da je odgovor ovo drugo.
Ukoliko se projekat pokaže uspešnim, Ferstapenov debi na Nirburgringu mogao bi da otvori vrata i za češće nastupe u trkama izdržljivosti, čime bi jedan od najvećih talenata moderne Formule 1 dodatno proširio svoju već impresivnu karijeru.
U osminu finala prošla je i treća teniserka sveta, Elena Ribakina iz Kazahstana, koja je u dva seta savladala Ukrajinku Martu Kostjuk rezultatom 6:4, 6:4, takođe posle sat i 26 minuta igre.
Čini se, nikad turbulentniji period u fudbalskoj reprezentaciji Srbije, a pred ekipom je novi izazov. Poraz od Albanije u Leskovcu izazvao je pravu turbulenciju, ostavku selektora Dragana Stojkovića Piksija, a ujedno sada priziva i pravo malo čudo, kako bi se reprezentacija plasirana na Svetsko prvenstvo 2026.
Trenutno, "orlovi" su treći na tabeli sa sedam bodova, četiri manje od drugoplasirane Albanije, uz meč manje tri kola pre kraja takmičenja u K grupi kvalifikacija za turnir u Sjedinjenim Američkih Državama, Kanadi i Meksiku.
Kalkulacija je mnogo, ali šanse nisu velike. Prvi izazov je Andora, a ekipu će predvoditi Zoran Bata Mirković, aktuelni selektor naše mlade reprezentacije.
Kada sve uzmemo u obzir, cela fudbalska Srbija nije sigurna šta da očekuje u ovom duelu, ali ono što je sigurno jeste da je naša selekcija, bez obzira na sva dešavanja, favorit u ovom meču.
Kompletnu ponudu pogledajte OVDE, a pre toga - registrujte se na meridianbet.rs sajtu ili mobilnoj aplikaciji, preuzmite bonus dobrodošlice od 6.500 dinara, uz dva dana besplatne igre, i podržite "orlove".
Aktuelni trener Bajer Minhena, koji se u osmini finala Lige šampiona sastaje sa Atalantom, prema Azarovim rečima ima potencijal da jednog dana preuzme i belgijsku reprezentaciju.
Među igračima koji su ostavili najveći trag na njega izdvojio je Dijega Maradonu, Pelea i Ronalda Nazaria, dok od savremenih zvezda ističe Lionela Mesija i Kristijana Ronalda.
Kada su u pitanju Atalanta i Liga šampiona, na kraju dolazimo i do teze da li nam ova situacija više govori o klubu iz Bergama i njegovoj moći ili o tome gde se trenutno nalazi italijanski fudbal? Deluje da je odgovor ovo drugo.
Naredni izazov pred njim biće Kasper Rud, koji je eliminisao Valentana Vašeroa. Očekuje se još jedan napet duel, ali Alkaraz deluje spremno da nastavi svoj fantastičan niz i u Kaliforniji.
Policija Mančestera potvrdila je da je prijava zavedena i da je pokrenuta istraga. Planiran je razgovor sa španskim fudbalerom kako bi se proverilo da li je upoznat sa zakonima i propisima o korišćenju dronova i zaštiti privatnosti.
U Meklarenu ipak veruju da sezona tek počinje i da ima dovoljno prostora za napredak. Noris smatra da će ključ biti u učenju i razumevanju bolida u prvim mesecima šampionata.
Kako je ranije potvrđeno, selekcija Srbije trebalo bi da 26. marta odmeri snage sa domaćinom, reprezentacijom Katara, dok je drugi meč planiran za 30. mart protiv Saudijske Arabije.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Fudbalski savez Srbije postigao je dogovor sa Fudbalskom federacijom Meksika o odigravanju prijateljske utakmice između A reprezentacija dve zemlje, 4. juna u Meksiku.
Ostavite komentar