Vaterpolisti Novog Beograda deklasirali Partizan na turniru "Vlaho Bato Orlić" | Arena Sport
srb
najnovije
Vesti iz ostalih sportova

Vaterpolisti Novog Beograda deklasirali Partizan na turniru "Vlaho Bato Orlić"

komentari (0)

Izvor: Tanjug.rs

05.09.2025 22:35
Vaterpolisti Novog Beograda Starsport
Vaterpolisti Novog Beograda

Vaterpolisti Novog Beograda su ubedljivom pobedom započeli učešće na Memorijalnom turniru "Vlaho Bato Orlić", pošto su u prvom kolu savladali Partizan rezultatom 18:5, po četvrtinama je bilo 3:1, 6:2, 6:1, 3:1.

Novobeograđani su lako opravdali ulogu aposolutnog favorita, a pitanje pobednika bilo je praktično rešeno već na poluvremenu. Najzaslužniji za trijumf Novog Beograda bio je Vasilije Martinović sa četiri pogotka, a istakli su se Marko

Dimitrijević i Đuro Radović koji su se po tri puta upisali u listu strelaca.

U prvom meču prvog kola Jadran iz Herceg Novog je bio od Šapca sa 14:8. Večeras su na programu još dve utakmice drugog kola.

Sastaju se Jadran HN - Primorac (18.45) i Novi Beograd - Šabac (20.30).
 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Zašto investitori kupuju mreže fudbalskih klubova i šta to znači za sam sport

Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.