pre 7 sati 23: 30
Na današnji dan: Veče kada je debitovao legendarni Kobi Brajant
Pre tačno 29 godina, svoj prvi nastup u NBA zabeležio je košarkaška legenda Kobi Brajant
                                Odbojkaška reprezentacija Srbije započinje takmičenje na Svetskom prvenstvu, a na startu turnira koji će se održati na Filipinima, "orlovi" će odmeriti snage sa selekcijom Češke. Utakmica je na programu od 11.30 časova, uz direktan prenos na našem Premium 3 kanalu.
Srbija je otputovala na Filipine u "tišini", bez velikih obećanja, ali sa nadom da bi mogla da napravi iznenađenje turnira. Prvi protivnik biće selekcija Češke, a poslednji put ove dve reprezentacije, sastale su se na Evropskom prvenstvu pre dve godine, kada su "orlovi" slavili maksimalnim rezultatom - u tri seta.
"To je jedna nezgodna ekipa za start, imaju nekoliko dosta dobrih igrača, koji igraju u vrhunskim klubovima. Gledali smo danas, videli smo šta rade. Na vreme smo krenuli da spremamo. Nadam se da ćemo zdravi i spremni dočekati tu utakmicu. Sigurno neće biti lako, možda će biti i malo grča na startu dok se ne uđe u ritam. Ali verujem da možemo da napravimo dobar rezultat“, rekao je Miran Kujundžić.
Orlovi će u grupi H igrati još sa selekcijama Kine (utorak, 15 časova) i Brazila (četvrtak, 4 časa).
U osminu finala plasiraće se dve najbolje reprezentacije.
 
                                                                                                                                                        
                                
                            
                                                    
                                                                                                                                    
                                
                                Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
                                
                                Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
                                
                                U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
                                
                                Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
                                
                                Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
        19.09.2025 12: 28
Mečevi osmine finala na programu su od 20. do 23. septembra.
        17.09.2025 08: 25
Najbolji srpski odbojkaši i imaju i nemaju otvoren put ka osmini finala Svetskog prvenstva.
        07.09.2025 09: 40
Odobjkaši Srbije završili su pripremni period i spremaju se za start Svetskog prvenstva koje će se ove godine održati na Filipinima.
        03.10.2025 23: 15
Oni su istakli da se njen oporavak i dalje pomno prati i da će povratak na teren zavositi od odluke medicinskog tima.
            
        
            
        YouTube
pre 8h
            
        YouTube
pre 1d
            
        
            
        YouTube
pre 1d
        02.11.2025 21: 01
U muškoj konkurenciji Superkupa Srbije do sada je odigrano 15 finalnih mečeva. Crvena zvezda drži rekord sa šest osvojenih trofeja, Vojvodina ima pet, Novi Pazar dva, dok su Partizan i sada Radnički iz Kragujevca po jednom podigli pehar.
        18.10.2025 13: 49
Kazemi važi za jednog od najtalentovanijih odbojkaša Azije. Sa reprezentacijom Irana osvojio je Azijsko prvenstvo 2021. godine u Japanu, dok je na Azijskim igrama dvostruki šampion – 2018. i 2022. godine.
16.10.2025 15: 00
Klub iz Kragujevca nikada nije osvojio Superkup Srbije. Partizan je jednom osvojio nacionalni Superkup i to 2022. godine.
        08.10.2025 22: 00
Na 13 do sada odigranih utakmica Superkupa Srbije u konkurenciji odbojkašica, Vizura je 5 puta bila pobednik, Železničar iz Lajkovca, Jedinstvo iz Stare Pazove i TENT iz Obrenovca po 2 puta, a po 1 titulu su osvojili Ub i Crvena zvezda.
Ostavite komentar