NBANoLimits

Dončić se divi Lebronu: Deljenje terena s njim je posebno

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

19.11.2025 13:40
Luka Dončić i Lebron Džejms Tanjug/AP Photo/Brandon Dill
Luka Dončić i Lebron Džejms

Lebron Džejms oporavio se od povrede leđa, koja ga je mučila od strata sezone i tako započeo svoju 23. sezonu u NBA ligi. Lejkersi su trijumfovali protiv Jute Džež sa 140:125, i povratak "Kralja" učinili slavljeničkim. "Jezeraši" su se od starta sezone bez i bez pomoći Lebrona snalazili dobro i trenutno su na skoru 11-4, četvtrtoplasirana su ekipa Zapadne konferencije.

O Džejmsu je nakon pobede "biranim" rečima govorio njegov saigrač Luka Dončić, koji je odigrao još jedan sjajan meč i zabeležio 37 poena, 5 skokova i 10 asistencija. 

"Njemu je 23. sezona, to je ludilo! Samo deljenje terena s njim je posebno, a on čini nešto što drugi ne mogu. Tu je da nam pomogne, što je sjajno. Tek mu je prva utakmica otkako se vratio, a igra fantastično. Uzbuđen sam da igram još", rekao je Dončić.

 

 

Jedan od najboljih košarkaša svih vremena, je na svom debiju u novoj sezoni upisao 11 poena uz 12 skokova.