Strelac jedinog gola vrednog plasmana u drugoj utakmici polufinala Lige šampiona, Bukajo Saka, nije krio oduševljenje posle velikog uspeha Arsenala i plasmana u borbu za evropsku krunu.
Košarkaši Bešiktaša upisali su novu pobedu u šampionatu Turske, pošto su u 28. kolu na svom parketu savladali Petkim Spor rezultatom 81:69 i tako ostali u igri za prvo mesto pred kraj regularnog dela sezone.
Čeh Dalibor Svrčina igraće protiv srpskog tenisera Miomira Kecmanovića u prvom kolu Mastersa u Rimu, saopštili su večeras organizatori posle završetka kvalifikacija.
"MIP" NBA lige produžio ugovor sa Atlantom: Dajson Danijels dobio 100 miliona za četiri godine
komentari (0)
Izvor: Tanjug
21.10.202509:40
AP Photo/Ashley LandisDajson Danijels
Australijski košarkaš Dajson Danijelspotpisao je novi, višegodišnji ugovor sa Atlantom, saopštio je danas američki klub.
U saopštenju se navodi da detalji ugovora, prema politici kluba, nisu objavljeni. Američki mediji navode da je Danijels potpisao novi četvorogodišnji ugovor u vrednosti od 100 miliona dolara.
"Oduševljeni smo što smo potpisali dugoročni ugovor sa Danijelsom. Uzbuđeni smo što ćemo moći da ga gledamo kako nastavlja da raste sa našim timom“, rekao je generalni menadžer Atlante Onsi Sala, preneo je zvanični sajt Hoksa.
Danijels (22) je 2022. godine izabran kao osmi pik u prvoj rundi NBA drafta od strane Nju Orleansa. On je od 2024. godine član Atlante, a za Hokse odigrao je 76 utakmica u NBA ligi.
Dyson Daniels last season:
— Career-highs in PPG, RPG, APG, SPG, BPG — Most Improved Player — First Team All-Defense — Second in DPOY voting — Most STL in a season since Gary Payton
Atlanta Hoksi nastavljaju impresivnu seriju pobeda dok Dajson Denijels nastavlja da radi ono što najbolje zna, a to je defanziva, odnosno ukradene lopte.
Strelac jedinog gola vrednog plasmana u drugoj utakmici polufinala Lige šampiona, Bukajo Saka, nije krio oduševljenje posle velikog uspeha Arsenala i plasmana u borbu za evropsku krunu.
Košarkaši Bešiktaša upisali su novu pobedu u šampionatu Turske, pošto su u 28. kolu na svom parketu savladali Petkim Spor rezultatom 81:69 i tako ostali u igri za prvo mesto pred kraj regularnog dela sezone.
Na prethodnim sastancima već je usvojen novi finansijski okvir. Prema njemu, klubovi sa licencom zadržavaće 65 odsto prihoda od TV prava, dok će preostalih 35 odsto biti raspodeljeno svim licenciranim učesnicima.
Portugalac iza sebe ima bogato iskustvo u radu sa vrhunskim igračima. Tokom karijere sarađivao je sa imenima kao što su Ana Ivanović, Tomi Has, Tomaš Berdih i Žoao Sousa.
Bam Adebajo dodao je 17 poena, uz osam skokova i pet asistencija, dok je Norman Pauel postigao 15 poena u svom prvom nastupu nakon debitantskog učešća na Ol-star utakmici. Zapaženu partiju pružio je i Ver, koji je meč završio sa 14 poena i 12 skokova.
Ostavite komentar