Vlatko Čančar više nije košarkaš Denvera. Saigrač Nikole Jokića oprostio se od kluba, a onda je i tim iz Kolorada zvanično objavio kraj saradnje. Slovenac bi karijeru trebalo da nastavi u Olimpiji iz Milana, gde se već preselio Marko Gudurić.
Čančar je odigrao 13 utakmica u sezoni, a prosečno je beležio 1,8 poena i 2,5 skokova za 11 minuta igre po meču.
Od dresa Denvera, Slovenac se oprostio posle šest sezona, a u ovaj tim je stigao 2019, dok je prethodno igrao za Union Olimpiju i Megu.
"Jednom Nagets, uvek Nagets. Srećno na narednom putovanju. Hvala, Vlatko", piše u zvaničnom oproštaju od Čančara na mrežama Denvera.
Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija
Ostavite komentar