Finale Kupa Kralja je na pomolu, a dan pred novo izdanje "El Klasika" sudije su održale tradicionalnu pres konferenciju koja je imala dosta neočekivan obrt.
Podario je najveći fudbalski region pod kapom Fudbalskog saveza Srbije, region Zapadne Srbije veliki broj asova, a fudbal u Srbiji dobija turnir u čast legendarnog gogetera, najvećeg u istoriji jugoslovenskog fudbala – Slobodana Santrača.
Nije lako Nikoli Jokiću koji muči muku u prvoj rundi plej-ofa. Pruža sjajnu igru, beleži tripl-dabl prosek na prve tri utakmice sa Klipersima, ali to i dalje nije dovoljno da spreči zaostatak u kom se Denver trenutno nalazi.
Vindhorst tvrdi - Adetokumbo ne mrda iz Milvokija, stižu nova pojačanja
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
08.11.202421:00
Tanjug/AP Photo/Morry GashJanis Adetokumbo ne menja adresu
Iako se proteklih nedelja provlačila vest o odlasku Janisa Adetokumba iz Milvokija, prema navodima pouzdanog Brajana Vindhorsta iz ESPN-a, od toga neće biti ništa. Bar ne za sada.
Grčki košarkaš već neko vreme je nezadovoljan u franšizi iz Viskonsina. Prema navodima američkih medija, gladan trofeja Adetokumbo je izrazio žaljenje nakon očajnih rezultata Baksa ove sezone (2-6), pa je navodno postavio ultimatum čelnicima NBA kluba - ili će dovesti nova pojačanja ili će spakovati kofere, a prema svemu sudeći, njegove "pretnje" urodile su plodom.
Profimedia
Kako je naveo Vindhorst - uprava Milvokija nema nameru da trejduje Adetokumba, već će u narednom periodu pokušati da dovede adekvatna pojačanja koja će komplementirati igri Grka i Dejmijana Lilarda.
Američki novinar takođe podseća da Milvoki nema kontrolu nad budućih šest pikova prve runde, jer su ih, ili trejdovali, ili već dogovorili zamenu sa ostalim timovima na draftu.
Samo dve ekipe imaju dobar učinak na Istočnoj konferenciji u ovom trenutku (Klivlend i Boston). Većina timova raspoložena je za trejd, a prema navodima Vindhorsta, Milvoki će pokušati da kapitalizuje na tome i skroji roster tokom zime koji će ponovo biti konkurentan za najviše ciljeve.
Finale Kupa Kralja je na pomolu, a dan pred novo izdanje "El Klasika" sudije su održale tradicionalnu pres konferenciju koja je imala dosta neočekivan obrt.
Podario je najveći fudbalski region pod kapom Fudbalskog saveza Srbije, region Zapadne Srbije veliki broj asova, a fudbal u Srbiji dobija turnir u čast legendarnog gogetera, najvećeg u istoriji jugoslovenskog fudbala – Slobodana Santrača.
Vojvodina u prethodne dve sezone nije uspeo da se okiti ovim trofejom koji je ukupno osvajala osam puta. Zato je imperativ pobede kod izabranika Vladana Matića veliki.
Na veliko iznenađenje svih nekada najbolja igračica na svetu pojavila se juče u Madridu gde bi trebalo da odigra i egzibicioni meč protiv Martine Hingis.
Brzo su mehaničari Dukatija rešili problem, a Markez je 25 minuta pre kraja treninga ponovo izašao na stazu. Već u prvom krugu je postavio najbolje vreme 1.37.188 i izbio na čelnu poziciju.
U Ciboni se nadaju da bi pobedom mogli da naprave značajan korak ka begu sa dna tabele. Optimista je i trener ekipe iz Zagreba, ali i sam napominje da ima kadrovskih problema i poteškoća da sastavi tim.
Jamal, je za prvi tim Barselone debitovao 2023. godine. Zajedno sa Barselonom, fudbaler je postao šampion Španije u sezoni 2022/23 i osvojio je Superkup 2025. godine. Kao deo španske reprezentacije, Jamal je osvojio Evropsko prvenstvo 2024. godine.
Ostavite komentar