Nju Orleans Pelikansi obavljaju završne pripreme i korekcije u rosteru pred početak nove sezone. Stoga je danas usledila informacija da su otpuštena 3 igrača, Venijen Gebrijel, Malkolm Hil i Džejms Benks.
Gebrijel, koji može da pokrije obe centarske pozicije predstavlja najveće ime koje su Pelikansi skratili sa spiska, dok su Hil i Benks igrači koji su prošlosezonske ugovore odradili u Evropi, obojica konkretno u Izraelu, i kroz predsezonu su pokušali da se nametnu i pronadju svoje mesto u najjačoj ligi na svetu, što im evidentno nije uspelo.
Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija
Ostavite komentar