KRAGUJEVČANI NIŽU POBEDE: Težak poraz Nišlija na Čairu

Krajišnik
(MN Press)
Treći uzastopni trijumf ekipe Radničkog 1923 u Mozzart Bet Superligi Srbije

Fudbaleri Radničkog 19123 zabeležili su treću uzastopnu pobedu u Mozzart Bet Superligi Srbije. Kragujevčani su u 14. kolu slavili na gostovanju niškom Radnilčkom rezultatom 2:0.

Meč na Čairu je prelomljen u finišu prvog poluvremena, gosti su za tri minuta dva puta pogodili mrežu Nišlija.

Milutin Vidosavljević je kod oba gola bio asistent, u 38. minjutu prošao je po desnoj strani i potom ubacio loptu u peterac, na pravom mnestu našao se damjan Krajišnik i ugurao je u mrežu - 0:1.

Malo kasnije Vidosavljevič je krenuo u prodor sa levog boka, potom proigrao Stefana Čolovića koji je preciznim šutem povisio na 2:0.

U 61. minutu rezervista Dušan Stojiljković je sa leve strane idealno proigrao Evandra koji je udarcem po zemlji iz peterca doneo ubeljivih 3:0.

Nikola Štulić je desetim pogotkom u sezoni ublažio poraz Nišlija.

Radnički Niš:Rosić, Aksentijević, Savić (Mesarović), Jamkam, Stojanović, Pejović, Đurišić, Saša Jovanović (Cvetković), Dimić, Petrov (Petrović, Štulić.

Radnički 1923: Raičević, Vlajković, Cvetinović, Ivanović, Zorić (Miličić), Čolović, Krajišnik, Vidović, Evandro, Vidosavljević, Šimić (Stojiljković).