MOZZARTBET PRVA LIGA SRBIJE: Grafičar prejak za Loznicu

pls
Arena sport
Vrhunska partija domaćeg tima

U drugom kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije fudbaleri Grafičara su ubedljivo savladali Loznicu rezultatom 5:1.

Mrežu gostiju koji su loše startovali u prvenstvu porazom kopd kuće u prvom kolu načeo je Jovan Šljivić u 27. minutu nakon što je udarcem sa 12 metara loptu poslao pod prečku. U 39. minutu prednost domaćih je duplirana, Kaluđerović je prebacio loptu do Kneževića, ovaj je neometan iz blizine pogodio donji desni ugao.

Još jedna majstorija mlađanog Šljivića viđena je u 50. minutu. Uzeo je loptu na centru, predriblao trojicu protivničkih igrača i potom šutem sa ivice kaznenog prostora povisio na 3:0.

U 79. Minutu golman Manojlović je ispucao loptu sa svog gola, Mijatović pobegao odbrani gostiju i loptu rutinski poslao ispod istrčalog golmana. Na 5:0 povisio je najbolji igrač utakmice Nikola Knežević svojim drugim pogotkom u 86. minutu.

Do prve pobede u sezoni došao je novajlija u Mozzart Bet Prvoj Ligi Srbije, Radnički sa Novog Beograda. Majstori su slavili minimalnim rezultatom protiv imenjaka iz Sremske Mitrovice golom iz penala u 75. minutu.

Derbi između Inđije i Metalca završen je rezultatom 2:2, a domaći fudbaleri su čak dva puta zatresli sopstvenu mrežu.