Mitrović
20.08.2022. • 18:15

MITROVIĆ ČOVEK ODLUKE: Fulam u poslednjem minutu došao do pobede protiv Brentforda

Mitrović
Aleksandar Mitrović rešio pitanje pobednika

Fudbaleri Fulama pobedili su na domaćem terenu Brentford 3:2 u okviru trećeg kola Premijer lige.

Imao je Fulam velikih 2:0, ali se ovoga puta pokazalo da to stvarno jeste najopasniji rezultat.

Ali, u 90. minutu Mitrović je pokazao ko je gazda na Krejven Kotidžu, nadskočio je odbranu Brentforda i glavom zatresao mrežu rivala.

U prednost domaćina doveo je Bobi De Kordova Rid koji je nakon zbrke u jedanaestercu bio na pravom mestu i bez problema plasirao loptu u mrežu.

FULAMU POTREBNO 45 SEKUNDI ZA GOL: Rid strelac za prednost protiv Brentforda / 20.08.2022.

Zatim je prednost udvostručio Paljinja posle kornera koji je izveo Andreas Pereira.

PALJINJA DUPLIRA VOĐSTVO FULAMA: Gol veziste posle prekida / 20.08.2022.

Ipak, Fulam je primio gol pre kraja prvog poluvremena, Norgard je vratio nadu Brentfordu.

Posle pauze gosti su nastavili da napadaju i to im se isplatilo u 71. minutu kada je Ivan Toni prelako postigao pogodak i doneo izjednačenje svom timu.

A onda je na scenu stupio Aleksandar Mitrović.

Iako ga nije htelo tokom većeg dela utakmice, kada je bilo važno, srpski reprezentativac nije zakazao.

Nadskočio je odbranu Brentforda i glavom doneo Fulamu sva tri boda na ovom susretu.

KADA JE VAŽNO, MITROVIĆ: Srpski napadač u 90. minutu doneo tri boda Fulamu / 20.08.2022.

Odmah je Mitrović i zamenjen, a londonski tim uspeo je da sačuva svoju mrežu i donese veliko slavlje svojim navijačima.

U ostalim duelima, Sautempton je u gostima nadigrao Lester 2:1, Kristal Palas je ubedljivo došao do pobede od 3:1 protiv Aston Vile, dok su Everton i Notingem remizirali 1:1.