24.07.2022. • 23:10

MOZZART BET SUPERLIGA: Ivanović doneo tri boda Čukaričkom

(MN Press)
Iskusni ofanzivac golom presudio Napretku

U Lučanima tri pogotka, a u preostala tri večerašnja meča Mozzart bet i samo jedan gol! Čukarički je na Banovom brdu pobedio u dobrom meču, jakog ritma Napredak iz Kruševca 1:0 (1:0) golom iskusnog Đorđa Ivanovića u 43. minutu.

Imao je domaćin mnogo više od igre, čak 19 udaraca ka golu rivala i na kraju je stigao zasluženo do druge "trojke", dok su Kruševljani i posle 270 minuta u novom šampionatu bez gola sa samo jednim bodom.

Vojvodina i Spartak su odigrali veoma dobar, intenzivan meč, ali "lale" večeras nisu imali ni sreće 0:0. Pogodio je Veljko Simić mrežu u 45. minutu, ali je gol bio poništen. Sjajno je branio i golman Subotičana, nekadašnja "jedinica" Zvezde Filip Manojlović, pa su Novosađani posle dve uvoden pobede ostvarili prvi remi.

I na Voždovcu je domaćin više napadao, imao je bolje prilike ali ne i raspoloženog strelca 0:0. Mladost GAT je osvojila prvi superligaški bod u istoriji.