ČETVRTI TRIJUMF ČUKARIČKOG U NIZU: Badamosi i Tošić otpisali Spartak

Tošić
(MN PRESS)
Brđani su nastavili sa sjajnim partijama u Mozzart Bet Superligi

Čukarički je zabeležio četvrtu uzastopnu pobedu u Mozzart Bet Superligi. Do trijumfa od 2:0 u duelu sa Spartakom stigao je golovima Muhameda Badamosija u 51. minutu i majstorijom iz "slobodnjaka" Nemanje Tošića u finišum meča.

Do četvrtog pogotka u sezoni Badamosi je stigao nakon što je dobio duel sa Ostojićem na levoj strani, izašao pre golmana i efektno ga matirao za vođstvo tima sa Banovog brda.

Sudbinu gostiju zapečatio je Nemanj Tošić u 83. minutu. majstorski je izveo slobodan udarac sa 20 metra, prebacio "živi zid" i smestio loptu u mrežu - 2:0.

Dva minuta nakon što je domaćin poveo mogao je da duplira prednost, Vladimir Lučić je nadmudrio Filipovića, utčao u kazeni prostor ali je njegov šut bio neprecizan.

Zapretili su i Subotičani, u 56. minutu Todoroski je bio u kontri, udarac iskosa sa leve strane završio je pored stative.

Čukarički: Mićović, Stevanović, Kovačević, Vujadinović, Tošić, Mijailović, Docić (Petković), Ovusu (Endijae), Lučić (Roganović), Adžić (Kovač), Badamosi.

Spartak: Manojlović, Mitrović (Vitorović), Filipović, Ostojić, Tumbasević (Đurasović), Šćepanović (Stanić), Todoroski (Rošević), Tanasin, Bijelović, Obradović, Srećković.