17.07.2021. • 23:38

(VIDEO) RAPSODIJA: Partizan dominantno do prve pobede u sezoni

FK PARTIZAN/ MIROSLAV TODOROVIĆ
Crrno-beli bez mnogo muke savladali proleter - 4:0

Fantastično je Partizan odigrao prvo poluvreme, u roku od 19 minuta postigao je četiri gola i već tada rešio pitanje pobednika.

U drugom smo gledali nevreme i pravi potop u Novom Sadu, tako da se igralo u gotovo nemogućim uslovima za oba tima. Na kraju, Proleter – Partizan 0:4.

RIKARDOV GOL NA DEBIJU: Partizan vodi protiv Proletera 1:0 / 17.07.2021.

Rikardo je dao golove u 9. i 13. minutu, Slobodan Urošević u 22, a Miloš Jojić u 28.

Proleter je prvi zapretio, Andrija Kaluđerović je imao dve izgledne situacije odmah na početku meča.

Ipak, Partizanu je trebalo samo pet minuta da se oslobodi pritiska domaćina, a onda je krenuo u ofanzivu.

PONOVO RIKARDO, OVAJ PUT BOMBA: Crno-beli vode 2:0 u Novom Sadu protiv Proletera / 17.07.2021.

Rikardo Gomeš je pokazao jako brzo kakvo će pojačanje biti, pošto je u roku od pet minuta postigao dva gola. Posebno je bio impresivan onaj drugi, sa oko 20 metara u sam ugao gola.

UROŠEVIĆ ZA 3:0: Partizan ima sigurno vođstvo protiv Proletera / 17.07.2021.

Urošević je posle toga dao gol glavom, a “tačku na i” stavio je Jojić iz slobodnog udarca.

Crno-beli su imali bar još četiri dobre šanse u prvom poluvremenu.

JOJIĆEVA MAJSTORIJA ZA 4:0: Partizan dominira protiv Proletera

Drugo poluvreme bilo je na ivici regularnosti. Jaka kiša je natopila teren, lopta se jedva kretala. Bilo je tu nekoliko prilika, Proleter je dva puta zapretio, a Marku Milovanoviću nije registrovan gol zbog ofsajda Filipa Holendera.

Ipak, teško je davati bilo kakve ocene za drugo poluvreme, jer je ličilo na sve osim na fudbal.