INTER ZASTAO U ĐENOVI: Lukić pogodio u pobedi Torina

Saša Lukić
(MN Press)
Ekipa iz Milana dva puta vodila na kraju 2:2

Inter je zastao u trećem kolu Serije A u Đenovi. Aktuelni šampion nije uspeo da pobedi Sampdoriju na stadionu "Luiđi Feraris" iako je dva puta vodio - 2:2 (1:2).

Di Marko je doneo prednost Interu u 18. minutu, Jošida je izjednačio u 32, da bi se na odmor otišlo sa prednošću gostiju. Lautaro Martinez je u 44. minutu na asistenciju Barele doneo novu prednost.

Auđelo

Na početku drugog dela Auđelo (47) je izjadnačio, a do kraja meča je Korea protpustio idelanu priliku za Inter koji je posle dve startne pobede zabeležio remi pa je tako Napoli ostao na v rhu sa maksimalnih devet bodova.

Spektakularan meč viđen je na Sardiniji gde je Kaljari vodio 2:0, a onda u poslednjih pola sata dozvolio Đenovi da slavi 3:2! Žoao Pedro (16) i Kapiteli (56) bili su strelci za Kaljari, a onda su Matijja Destro (59) i Fares (69, 78), napravili vekliki preokret. Nikola Maksimović igrao je ceo meč za Đenovu

Lazar Samardžić se već isplaćuje Undinezeu. Mladi nemački reprezentativac postigvao je gol u 89. minutu za pobedu nad Specijom od 1:0.

Torino je deklasirao Salernitanu 4:0, Sanabrija je otvorio seriju u 45. minutu, Bremer je u 65. poviisio na 2:0, Pobega u 87. na 3:0, a naš reprezentativac Saša Lukić tačku na "i" u 90+1. Na golu "bikova" Vanja Milinković-Savić bio je raspoložen, imao je tri odbrane.