Otvori pretragu
Otvori navigaciju
Otvori navigaciju
arenasport1
Na programu od 01:00
Juventus - Roma
arenasport2
Na programu od 01:15
River Plate - San Lorenzo
arenasport3
Na programu od 02:30
Live Stage 2
arenasport4
Na programu od 01:00
Villarreal - Osasuna
arenasport5
Na programu od 02:30
Winning Time
Otvori pretragu
Ibra
Fudbal
17.09.2021. • 14:52

ONI NE IGRAJU U SERIJI A: Milan izvesno bez Ibre protiv Juventusa

Ibra
Tanjug/AP/Antonio Calanni
Šveđanin nije je zalečio povredu, pa najverovatnije preskače derbi u Torinu

Juventus u četvrtom kolu Serije A u nedelju od 20.45 (TV Arena sport 1) dočekuje Milan u derbiju. I prvi put u poslednjih 10 godina "Stara dama" nije favorit, ali svakako da ima malo veće šanse jer će "roso-neri" igrati bez Zlatana Ibrahimovića.

Iskusni Šveđanin je obnovio povredu, nije igrao u Liverpulu, ali se bar po pisanju italijanskih medija neće naći u sastavu ni za veliki derbi u Torinu. Tinja nada kod navijača Milana da bi moglo neko čudo da se desi pa da Ibra sedne bar na klupu, ali su šanse minimalne.

Izostanci u 4. kolu Serije A

Petak

Sasuolo - Torino 20.45 (TV Arena sport 3)

Sasuolo: Obiang, Romanja

Torino: Edera, Zaza, Beloti, Izo, Verdi

Subota 

Đenova - Fiorentina 15.00 (TV Arena sport 3)

Đenova: Kasata, Kaisedo

Fiorentina: Venuti

Inter - Bolonja 18.00 (TV Arena sport 1)

Inter: Eriksen, Sensi

Bolonja: Kingsli, Šouten

Salernitana - Atalanta 20.45 (TV Arena sport 2)

Salernitana: Kapeci, Ruđeri

Atalanta: De Ron, Hatebur, Murijel

Nedelja

Empoli - Sampdorija 12.30 (TV Arena sport 4)

Empoli: Fijamoci

Sampdorija: Gabijadini

Venecija - Specija 15.00 (TV Arena sport 3)

Venecija: Ala-Milimaki, Lecerini, Fiordilino, Perec

Specija: Sena, Koli, Agudelo

Verona - Roma 18.00

Verona: Frabota, Sutelo, Rueg, Veloso

Roma: Spinacola

Lacio - Kaljari 18.00 (TV Arena sport 3)

Lacio: Adekani

Kaljari: Rog, Godin, Farago, Ladineti, Ceter, Strotman, Pavoleti, Valukijevic

Juventus - Milan 20.45 (TV Arena sport 1)

Juventus: Artur, Kaio, De Šiljo

Milan: Krunić, Bakajoko, Ibrahimović

Ponedeljak

Udineze - Napoli 20.45 (TV Arena sport 2)

Udineze: Nestorovski, Udogi

Napoli: Deme, Golum, Mertens, Meret, Lobotka

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

 

Poslednje vesti

Poslednji video snimci