pre 3 sata 01: 43
Balkan na nogama: Miloš Cvjetićanin i Antonio Plazibat ulaze u GLORY ring!
Najbolji srpski kik-bokser nastupa na polu-teškaškom turniru u sklopu Glory promocije u Arnhemu.
Profimedia
Španski teniser Karlos Alkaraz plasirao se u četvrtfinale Olimpijskih igara pošto je bez problema savladao Rusa Romana Safijulina rezultatom 2:0 (6:4, 6:2) za sat i 29 minuta.
U prvom setu Alkaraz je posle dva napravljena brejka poveo 3:0, a iako je Rus vratio jedan brejk, Španac je poveo 1:0 u setovima.
U drugom setu Španac je sa dva brejka slomio rivala i obezbedio plasman među osam najboljih.
Alkaraz će u četvrtfinalu igrati protiv Amerikanca Tomija Pola, koji je ranije danas savladao Francuza Korentana Mutea - 2:0 (7:6(8:6), 6:3).
Karlos je u dosadašnjem toku takmičenja bio bolji od Talona Grikspora u i Hadija Habiba. Zanimljivo, najbolji španski teniser do sada nije izgubio nijedan set u Francuskoj.
Takođe, Karos Alkaraz je i dalje u trci za zlatnu medalju u dubl kategoriji sa Rafaelom Nadalom. Španci su u prošlom duelu savladali par Grikspor - Kulhof, a sada im predstoji četvrtfinalni duel protiv američkog tandema Ostin Krajček - Radživ Ram.
Taj meč je na programu od 19.00 časova na terenu "Filip Šatrije".
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
13.02.2023 22: 28
Mladi španski teniser, trenuto drugi na listi najboljih svetskih igrača, će učestvovati na predstojećem turniru u Buenos Ajresu.
22.03.2025 17: 55
Španac nije imao mnogo lepih reči o svojoj igri, dok je Gofan bio zadovoljan izdanjem.
11.03.2025 09: 05
Za mesto u četvrtfinalu igraće protiv Grigora Dimitrova. Bugarski teniser je posle tri sata i tri seta bio bolji od Francuza Gaela Monfisa 7:6 (7:4), 4:6, 7:6 (7:2).
20.02.2025 19: 15
Čeh Jirži Lehečka slavio je sa 2:1 – po setovima je bilo 6:3, 3:6, 6:4.
13.08.2024 22: 25
Kriket, fleg fudbal, lakros, skvoš i bejzbol/softbol biće na programu u Americi, a najmanje jedan sport, koji je bio u Parizu, sada neće biti pred navijačima
13.08.2024 12: 44
Plejmejker Srbije, Vasilije Micić, istakao je da je radost naroda potvrda vrednog rada koji su on i njegovi saigrači uložili u osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu.
13.08.2024 11: 54
Irski plivač morao da bude hospotalizovan par dana posle trke u pariskoj reci, na Olimpijskim igrama 2024.
12.08.2024 22: 55
Nekadašnji košarkaš takođe je pozdravio i veliki uspeh vaterpolista.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
2 dana
Ostavite komentar