pre 7 minuta 21: 16
(UŽIVO) Crvena zvezda - Partizan (2/4): Poluvreme! Crno-beli blago vode
Utakmicu možete pratiti uživo u prenosu naše televizije na kanalu Arena 1 Premium.
AP Photo/Manu Fernandez
Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da ga je iznenadio agresivan pristup Nemca Dominika Kepfera na meču osmine finala Olimpijskih igara u Parizu.
Đoković se ranije danas plasirao u četvrtfinale OI, pošto je pobedio Kepfera 7:5, 6:3.
Srpski teniser je posle meča izjavio da su uslovi bili teški za igru.
"Ali je za obojicu bilo isto. Morali smo da se prilagodimo. Drago mi je što sam uspeo da prelomim rezultat u prvom setu, u 12. gemu, na 6:5 za mene i uzmem brejk", rekao je Đoković za RTS. Kepfer je trenutno 70. teniser sveta, a meč je trajao jedan sat i 37 minuta.
"Dobro sam krenuo, ali iskreno sam bio malo iznenađen njegovom dobrom igrom. Bio je veoma agresivan i nezgodan je protivnik. Bio sam izazvan na terenu i drago što sam na izazov odgovorio na pozitivan način", istakao je srpski teniser.
Đoković će u četvrtfinalu OI igrati protiv Grka Stefanosa Cicipasa.
"Igrali smo finale ovde na Rolan Garosu 2021. godine. Cicipas je izuzetno kvalitetan teniser koji je svoje najbolje rezultate beležio ovde na Rolan Garosu, na ovoj podlozi. On je veoma kvalitetan protivnik. Imao sam uspeha protiv njega, ali sam i gubio neke mečeve. Uvek su bili neizvesni mečevi. Sve će biti teže i teže, znam šta me očekuje, ali biću spreman", zaključio je Đoković.
Evropski klubovi i reprezentacije suočavaju se sa finansijskom nestabilnošću, oslanjanjem na jednog sponzora i skupom infrastrukturom.
Vrednost NBA klubova snažno je porasla u poslednjih desetak godina, a prosečna vrednost franšize danas prelazi pet milijardi dolara.
Fabrizio Romano nije samo sportski novinar. On je danas jedan od najuticajnijih digitalnih novinara na svetu i verovatno najpoznatiji insider u fudbalskom biznisu.
Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
12.08.2024 17: 58
Hrvatska teniserka Dona Vekić donirala 26.000 evra za izgradnju teniskog centra u njenom rodnom Osijeku.
06.08.2024 13: 50
Srpski as je zlatnu medalju sa Olimpijskih igara posvetio celoj naciji.
05.08.2024 08: 20
Čestitke Novaku Đokoviću stigle su od Lebrona Džejmsa, Zlatana Ibrahimovića, Bogdana Bogdanovića, Metju Mekonahi, Šeron Stoun, Nejmar,Holgar Rune,Ilon Mask, Haland, Kaka, Ana Ivanović i mnogi drugi
04.08.2024 19: 11
Beograđani izašli da proslave Novakov uspeh iz Pariza.
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 1h
13.08.2024 22: 25
Kriket, fleg fudbal, lakros, skvoš i bejzbol/softbol biće na programu u Americi, a najmanje jedan sport, koji je bio u Parizu, sada neće biti pred navijačima
13.08.2024 12: 44
Plejmejker Srbije, Vasilije Micić, istakao je da je radost naroda potvrda vrednog rada koji su on i njegovi saigrači uložili u osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu.
13.08.2024 11: 54
Irski plivač morao da bude hospotalizovan par dana posle trke u pariskoj reci, na Olimpijskim igrama 2024.
12.08.2024 22: 55
Nekadašnji košarkaš takođe je pozdravio i veliki uspeh vaterpolista.
Ostavite komentar