
pre 1 sat 23: 10
Šapovalov našao novog trenera posle rastanka sa Tipsarevićem
Kanađanin se rastao sa Jankom Tipsarevićem posle turnira u Haleu
Povrede su bile i ostale najveći neprijatelj sportista i njihovih timova, kada se radi o kolektivnoj igri, što na svojoj koži ovih dana oseća i selektor košarkaške reprezentacije Slovenije, Aleksandar Sekulić.
Samo što je ostao bez Vlatka Čančara, sva je prilika da na predstojećem prvenstvu Evrope (27. avgust - 14. septembar) neće moći da računa na još jednog odličnog prvotimca milanske Olimpije i "zmajčeka", jer se Džoš Nibo još nije u potpunosti oporavio od povrede. Na žalost Luke Dončića, takođe, jer as Los Anđeles Lejkersa ne može sve sam.
Iako je skoro celu sezonu za nama proveo na rehabilitaciji, izgleda da nije sanirao problem sa desnom rukom, u koji je upao još u januaru, na utakmici italijanskog kluba i Bajerna, u 17. kolu Evrolige 2024/25.
Američki centar, sa slovenačkim pasošem i nigerijskim korenima, ima 28 godina, a pre nego što je postao "maneken", nastupao je u Evropi još za Hapoel Eilat, litvanski Žalgiris i Makabi iz Tel Aviva.
Ako se pisanje slovenačkog "Dnevnika" ispostavi tačnim, na njegovoj poziciji u nacionalnom timu verovatno će zaigrati Alen Omić ili Majk Tobi. Od mlađih kandidata tu je Rok Radović.
Grupna faza Evropskog fudbalskog prvenstva za žene 2025 (WEURO), koja se nedavno završila, definitivno je ispisala istoriju zbog rekordne posećenosti.
Sezonske karte za utakmice najpoznatijih fudbalskih klubova u regionu uveliko se prodaju, a cene se kreću od 15 do čak 3.000 evra, u zavisnosti od toga da li ste smešteni na običnom ili VIP mestu na tribinama.
U vreme kada elitni evropski klubovi naplaćuju više od hiljadu evra za sezonske karte, Bayern München ima potpuno suprotnu filozofiju. Njihova najjeftinija sezonska karta za stajaća mesta je 170 evra
Transfer Andrije Maksimovića vredan 14 miliona evra, istakao je činjenicu da region ima vrlo jasnu ekonomsku specijalizaciju, proizvodnju fudbalskih talenata.
Vasilije Micić potpisao je trogodišnji ugovor od 18 miliona evra, vrativši se tako u Evroligu. Ovaj ugovor učinio ga je jednim od najplaćenijih igrača u predstojećoj sezoni.
22.07.2025 12: 41
Selektor Grčke Vasilis Spanulis objavio je širi spisak od 19 košarkaša koji konkurišu za Evropsko prvenstvo koje će se održati od 27. avgusta do 14. septembra.
13.07.2025 12: 12
Biivši košarkaš Partizana, ipak, odustao od učešća na šampionatu Evrope, ovog leta.
07.07.2025 17: 31
Selektor Aleksandar Sekulić objavio širi spisak od 19 košarkaša.
05.07.2025 14: 40
Selektor Luka Banki imaće sve asove na raspolaganju.
pre 1 sat 22: 59
Srbija kao drugoplasirana sa skorom 2-1 završava grupnu fazu i rival u nokaut fazi biće joj Belgija, trećeplasirana u grupi D.
pre 4 sata 20: 38
Sportski direktor ekipe iz Kaunasa, Gediminas Navickas je izjavio da više neće biti pojačanja i da je uprava morala da radi brzo i efikasno ovog leta.
pre 4 sata 20: 11
Košarkaška reprezentacija Srbije do 18 godina je pobedila Severnu Makedoniju 89:59 (24:8, 25:15, 18:21, 22:15) i tako trijumfom završili grupnu fazu na Evrobasketu.
pre 5 sati 19: 50
Košarkaši Srbije igraće u A grupi protiv selekcija Letonije, Turske, Portugalije, Češke i Estonije.
Ostavite komentar