pre 13 minuta 12: 55
Uradićemo sve da pobedimo Srbiju: Selektor Mađarske spreman za izazov sa olimpijskim šampionima
Vaterpolo klasik na programu je u nedelju, 18. januara, od 20.30 časova.
Profimedia
Novak Đoković privodi kraju pripreme za Vimbldon i novi napad na 25. Grend slem titulu, ali stiže da isprati sve važne događaje u sportu i mimo njega, pa mu tako nije promakla odluka Miloša Teodosića da stavi tačku na dugu i blitavu karijeru na košarkaškim terenima.
I više od toga, najbolji teniser sveta svih vremena, imao je potrebu da se javno oglasi i jednom slikom, sa malo reči, ali moćnom porukom, pokaže koliko mu je žao što je srpski trofejni sport ostao bez jednog takvog velikana.
Osvajač sedam turnira ATP 2000 kategorije, na travi, na svoju staru fotografiju sa poklonjenim dresom Teodosića, u vreme dok je dugogodišnji kapiten reprezentacije Srbije igrao u NBA, nalepio je poznati navijački stih "Ostaće pesma i uspomena na Tea kapitena".
Kao veliki ljubitelj košarke, navijač Teodosićevog poslednjeg kluba - Crvene zvezde i prijatelj 38-godišnjeg Valjevca, koji je igru pod obručima zadužio kao igrač Metalca, FMP-a, Olimpijakosa, moskovskog CSKA, Los Anđeles Klipersa i Virtusa. Pre nego što je došao u klub sa Malog Kalemegdana.
Screenshot

Fudbal je prvi put u istoriji prestigao bejzbol kao "apsolutno omiljeni sport" u Sjedinjenim Američkim Državama, prema podacima Ampere Analysisa.
Do Zimskih olimpijskih igara Milano Kortina 2026 deli nas manje od mesec dana
Nemci, uprkos punim tribinama i impresivnoj posećenosti, više nisu u prvom planu.
Sportska 2026. godina biće prva u kojoj se svi ključni trendovi industrije sudaraju u isto vreme.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
27.07.2025 19: 15
Ljulj je 2009. godine izabran kao 34. pik na draftu od strane Denver Nagetsa, ali nikada nije "preplivao baru" kako bi zaigrao sa kremom svetske košarke. O ovoj odluci je sam govorio...
29.06.2025 18: 03
Hrvatski košarkaš odlučio da se penzioniše u 36. godini.
27.06.2025 16: 04
Strateg poslednjeg kluba maestralnog košarkaša, Crvene zvezde, uputio dirljive reči bivšem kapitenu reprezentacije Srbije.
26.06.2025 19: 50
Proslavljeni srpski košarkaš je stavio tačku na igračku karijeru, a svi klubovi u kojima je igrao su mu na društvenim mrežama poželili sve najbolje.
YouTube
pre 14h
YouTube
pre 14h
pre 13 sati 23: 42
Spartak je posle dva produžetka poražen od Beča u 15. kolu AdmiralBet ABA lige.
pre 15 sati 21: 35
Trener košarkaša Partizana zadovoljan posle pobede u Laktašima.
pre 16 sati 20: 43
Crno-beli zabeležili 12. pobedu u AdmiralBet ABA ligi.
pre 18 sati 18: 22
Trener Saša Obradović najavio težak meč u 15. kolu AdmiralBet ABA lige u Hrvatskoj.
Ostavite komentar