pre 57 minuta 22: 57
Kasno buđenje Podgoričana: Jermeni poslali Budućnost i Lalatovića u Ligu konferencije
Jermenski prvak remijem 2:2 (2:0) prošao u drugo koklo kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona.
Trener Efesa, Ergin Ataman, govorio je na konferenciji za medije nakon ubedljivog poraza njegove ekipe od Fenerbahčea 103:86.
Pre svega, iskusni stručnjak je prokomentarisao situaciju sa kraja utakmice, kada je na više od 30 sekundi do kraja odlučio da se rukuje sa Dimitrisom Itudisom i napusti teren.
Kako kaže, to je uradio da ne bi bio meta navijača Fenera koji su pred kraj utakmice počeli da ga vređaju.
Potom se osvrnuo na potencijalni odlazak sa klupe još uvek dvostrukog uzastopnog šampiona Evrope.
"Ne želim sada da ulazim u stvari oko ugovora. U narednim mesecima u Efesu će se praviti planovi u vezi sa igračima i trenerima. Ne verujte lažnim glasinama. Svako svakom može dati ponudu. Nema dogovora. Idemo dalje", rekao je Ataman i dodao:
"Mi smo kao porodica u Efesu. Analiziraćemo ovosezonski neuspeh. Videćemo posle toga. Sezona još nije završena".
Navodilo se prethodnih dana da je Panatinaikos zaintresovan da dovede Atamana, a turski stručnjak potvrdio je da mu je stigla ponuda, ali da se ni sa kim nije video.
"Sve su to spekulacije koju je stvorila štampa. Nikada se nisam sreo lice u lice sa bilo kim. Naravno, stigla mi je ponuda. Zahvalili smo im se i rekli da ćemo u narednom periodu sagledati situaciju. Tokom ovog perioda stižu mnoge ponude meni i igračima. Prirodna stvar", istakao je Ataman.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
22.05.2025 15: 40
Bliži se start fajnal-fora Evrolige na kom će, tokom vikenda, četiri najbolja tima odmeriti snage u Abu Dabiju. Polufinalne utakmice igraju se u petak, a branioc trofeja Panatinaikos ima priliku da osvoji drugu titulu uzastopce.
06.05.2025 22: 57
Košarkaši Panatinaikosa su savladali Anadolu Efes 75:67 (18:10, 23:20, 12:16, 22:21) u petoj utakmici plej-ofa Evrolige.
06.05.2025 12: 20
Fenerbahče i Olimpijakos će večeras saznati svoje protivnike na Fajnal-for završnici u Abu Dabiju.
05.05.2025 17: 05
Trener košarkaša Anadolu Efesa nada se pobedi nad Panatinaikosom i plasmanu na fajnal-rof Evrolige.
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 2d
pre 2 sata 21: 36
Vlasnik izarelskog kluba emotikonima na mreži "X", pa izjavom digao medije na noge.
pre 7 sati 16: 38
Španski velikan navodno nudi manje novca od konkurenata, ali daleko bolju sportsku priču.
pre 9 sati 14: 00
Abramo Canka novi je košarkaš Virtusa, saopštio je danas šampion Italije.
pre 11 sati 12: 20
Italijanski košarkaš Guljelmo Karuzo nije više član Olimpije, saopštio je danas milanski klub.
Ostavite komentar