
pre 7 minuta 19: 36
Mladi "delfini" osvojili srebro, a imaju više poraza od pobeda: Crna Gora šampion Evrope
Juniorska vaterpolo reprezentacija Srbije nije uspela da osvoji zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u rumunskoj Oradei.
Nove stranice istorije NBA lige, Nikola Jokić nastavio je da ispisuje, ali ovaj put, rekord nije otišao u pozitivnom smeru...
U meču sa LA Klipersima, srpski centar zabeležio je novi tripl-dabl učinak, deveti u sezoni, ali je pritom imao najgoru šutersku utakmicu otkako je stigao u NBA ligu. Meč je završio sa 22 poena, 15 skokova i 10 asistencija, uz katastrofalne procente iz igre (7/25 za dva, 2/7 za tri).
Tokom susreta Jokić je uputio 32 šuta ka košu rivala, ali je pogodio svega devet puta, postavši treći igrač u istoriji ekipe iz Kolorada da je na jednoj utakmici imao 30 ili više šuteva, a pogodio manje od 10 koševa. Tako se na negativnoj listi pridružio Majku Adamsu i Karmelu Entoniju, koji su ove neslavne rekorde postavili 1991. i 2007. godine.
"Imao je 32 pokušaja ka košu i samo dva slobodna bacanja, oba u poslednjoj četvrtini. Dolazio je do svojih pozicija i imao solidan broj šuteva iz reketa, ali lopte nisu ulazile u koš. Nikada ranije nisam video da je pogodio samo devet od 32 šuta".
Susret između Klipersa i Nagetsa na kraju završen je pobedom ekipe iz Los Anđelesa 111:102, koja je u duelu sa Denverom prvi put na zvaničnoj utakmici slavila još od januara 2022. godine.
Rasprodate su sve karte za meč Srbije i Slovenije u Beogradskoj areni.
Prošlo je više od dve decenije od završetka krvavih sukoba između Ruande i Demokratske Republike Kongo, tokom kojih je živote izgubilo više od pet miliona ljudi. Ipak, umesto vojnika i tenkova, danas ova dva afrička suseda vode novi oblik borbe: marketinški rat na fudbalskim dresovima evropskih velikana.
Kad sportisti iz regiona potpisuju višemilionske ugovore u Italiji, Španiji ili SAD, ne pitaju se samo o klauzulama i bonusima, već i o tome gde će platiti porez, jer između dva sponzorska spota i tri treninga, jedna odluka o prebivalištu može doneti ili odneti desetine miliona evra.
Francuski fudbalski gigant Paris Saint-Germain objavio je na Bitcoin konferenciji u Las Vegasu da u bilansu kluba drži 120 bitcoina, trenutne vrednosti oko 14,5 miliona dolara.
Tema tužbi protiv Manchester Cityja izazvala je podele među navijačima.
08.07.2025 12: 53
Da je vredan milijardu dolara - vredan je.
25.06.2025 14: 17
Scenario po kojem Nikola Jokić napušta Denver Nagetse jeste moguć, ali se u Koloradu nadaju da do njega neće doći i da će srpski reprezentativac još dugo ostati u ovom klubu.
15.06.2025 17: 56
Srpski košarkaš pre nekoliko dana boravio je na Tari, gde je splavario, a zatim i na Mećavniku, da bi već danas bio u Somboru
10.06.2025 11: 23
Nagetsi našli rešenje na poziciji rezervnog centra?
pre 1 sat 18: 43
Najnovije pojačanje crno-belih Šejk Milton sleteo je u Beograd.
pre 1 sat 18: 00
Italijanski košarkaš kazao je da je krenuo od razgovora sa predsednikom kluba, koji mu je ponudio ovaj ugovor.
pre 3 sata 16: 32
Crvena zvezda oprostila se od još jednog legendarnog košarkaša.
pre 4 sata 15: 07
Reprezentativka Belgije stigla u ŽKK Crvena zvezda
Ostavite komentar