pre 18 minuta 18: 48
Nezgodno, vruće, naporno... : Lando Noris o svojoj poslednjoj pobedi u Formuli 1
Vozač Meklarena rezimirao trku za Veliku nagradu Austrije.
Kapiten košarkaškog kluba Crvena zvezda Branko Lazić izjavio je danas da će se "crveno-beli" potruditi da u Bolonji odigraju najbolje što mogu i dodao da očekuje trijumf svog tima protiv Virtusa.
Crvena zvezda će sutra od 20.30 časova gostovati ekipi Virtusa u četvrtom kolu Evrolige. "Crveno-beli" su sinoć u Beogradu poraženi od Monaka 82:76.
"Virtus je fizički dominantan. Juče smo doživeli poraz usled nekih nesrećnih okolnosti, brzopletih poteza... Nema vremena da patimo. Iskoristićemo malo vremena za trening koje imamo, potrudićemo se da u Bolonji odigramo najbolje što možemo i ostvarimo pobedu", rekao je Lazić na konferenciji za medije.
On je istakao da je sa saigračima pričao posle poraza od Monaka. "Pokušavali smo da izvučemo pouke iz tog meča. Idemo dalje bez obzira na sve, pokušaćemo da u što kraćem vremenskom intervalu ispravimo greške. Virtusova pobeda nad Monakom je pokazatelj kako igraju i kako će oni igrati. Odradili smo video analizu i moramo biti spremni da odgovorimo na njihovu taktiku", istakao Lazić.
Nakon tri odigrana kola, Zvezda je na učinku 1-2, kao i Partizan, koga večeras očekuje susret sa Olimpijakosom u Grčkoj.
Tokom dvadesetčetvorogodišnje karijere koja se završila 2022. godine, zaradio je 130,6 miliona dolara od nagrada.
Samo godinu pre početka Svetskog prvenstva u fudbalu 2026. godine, navijači širom sveta nalaze se u čudnoj situaciji: mogu da kupe VIP pristup finalu u Nju Džerziju za više od 70.000 dolara, ali ne mogu da rezervišu osnovnu kartu za utakmicu grupne faze u Dalasu.
U igri je nekoliko opcija, a slovenački reprezentativac novi ugovor zvanično ne može da zaključi pre 2. avgusta.
Portugalska Primeira liga planira da prvi put u istoriji objedini prodaju televizijskih prava do 2028. godine.
Porodica Buss pristala je da proda većinski udeo Marku Walteru, navode obavešteni izvori.
17.01.2025 11: 18
Crveno-beli posle dva vezana poraza u regionalnom i evropskom takmičenju, jure novu pobedu u Evroligi.
16.01.2025 21: 59
Košarkaš Crvene zvezde Ajzea Kenan izjavio je danas da ekipa mora da odigra dobru odbranu u predstojećem meču 22. kola Evrolige protiv Monaka.
08.12.2024 12: 59
Američki košarkaš Džon Braun uspešno je u Beogradu prošao lekarske preglede, ostaje još samo da potpiše za Crvenu zvezdu.
04.12.2024 19: 04
Crvena zvezda od 20.30 časova gostuje Olimpiji iz Milana u 13. kolu Evrolige
YouTube
pre 9min
YouTube
pre 2d
pre 42 minuta 18: 25
Košarkaški savez Jordana nije odobrio utakmicu sa reprezentacijom susedne države.
pre 2 sata 16: 43
Srbija se vratila posle 12 poena deficita, ali to nije bilo dovoljno za trijumf.
pre 4 sata 14: 18
Basketaši Srbije pobedili su Nemačku 21:16 i zauzeli treće mesto na Svetskom prvenstvu u basketu 3x3.
pre 5 sati 13: 36
Centar Galatasaraja potpisao ugovor na godinu plus godinu.
Ostavite komentar