pre 14 sekundi 06: 00
Biti ili ne biti, pitanje je sad: Gostovanje Barseloni pozornica za veliki uspeh Crvene zvezde
Put je dugačak, strm i nimalo lak - ali se obično na kraju takvih nađu ogromne nagrade.
Tanjug/AP Photo/Paul Sancya, File
Košarkaš Detroita, Evan Furnije kažnjen je sa 25.000 dolara zbog nedoličnog ponašanja po okončanju utakmice protiv Majamija, saopšteno je iz sedišta NBA lige.
Pistonsi su na svom terenu pre dva dana poraženi od Majamija rezultatom 104:101, a gosti su do pobede stigli trojkom Bema Adebaja u poslednjoj sekundi.
Besan zbog takvog razvoja događaja francuski košarkaš je šutnuo loptu na tribine, što se nije svidelo čelnicima takmičenja i odlučili su da ga sankcionišu kako bi dali primer drugima.
"Prvotimac Detroita, Evan Furnije se kažnjava sa 25.000 dolara zbog šutiranja lopte u publiku, saopštio je potpredsednik organizacije, Džo Dumars", stoji u saopštenju NBA lige.
Furnije je početkom februara stigao u Detroit iz Njujorka, a u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu je još nastupao za Boston, Orlando i Denver.
Ostavite komentar