andreas obst bajern minhen novi ugovor evroliga | Arena Sport
srb
najnovije
Evroliga

Još tri godine Obsta u Minhenu: Sjajni šuter potpisao novi ugovor

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

09.03.2026 15:53
Andreas Obst Profimedia
Andreas Obst

Nemački reprezentativac Andreas Obst produžio je ugovor sa Bajernom do juna 2029. godine, saopštio je danas klub iz Minhena. Sjajni šuter je ove sezone odigrao 27 utakmica u Evroligi, a prosečno je beležio 15.5 poena po meču.

"Veoma sam srećan što ostajem u Bajernu, jer je Minhen postao i moj dom u poslednjih pet godina - ovde se jednostavno osećam veoma udobno. Uslovi u Bajernu su savršeni za mene, tako da nisam morao dva puta da razmišljam. Još imamo mnogo toga da uradimo i još nisam završio ovde. Želim da postignem još više sa ovim klubom. Bajern je učinio sve što je mogao da me zadrži, što zaista cenim i zahvalan sam na velikom poverenju koje su mi ukazali. Zato je odluka doneta srcem", rekao je Obst, preneo je zvanični sajt kluba.

Nemački 29-godišnjak je igrač Bajerna od 2021. godine, a pre toga je nastupao za Ulm, Obradoiro i Bamberg.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Sport više nije zabava - ulazi u novu fazu finansiranja

Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.

(KRAJ, VIDEO) Bolan poraz Zvezde od Bajerna

Evroliga KK Crvena zvezda

06.03.2026 22: 23

(KRAJ, VIDEO) Bolan poraz Zvezde od Bajerna

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Bajerna iz Minhena u 30. kolu Evrolige sa 85:80. Bajern je tokom većeg dela susreta imao prednost, i kontrolisao meč. Zvezda se vratila u četvrtoj četvrtini čak i povela, ali je Bajern birao bolja rešenja u odlučujućim trenucima i dobio ovaj meč.

Uživo Blog Uživo