pre 2 minuta 23: 02
Potpuni kolaps Barselone u Madridu: Atletiko u prvom poluvremenu dao četiri gola i završio posao!
Prvi polufinalni okršaj između Atletika i Barselone, završen je ubedljivim trijumfom "jorgandžija"...
/Od izveštača Arene Sport iz Atine - Luka Savić/
Košarakaši Crvene zvezde trenutno igraju utakmicu 28. kola Evrolige sa Olimpijakosom, a na tribinama se našlo jedno poznato lice za oba kluba.
Naime, u atinsku dvoranu "Mira i prijateljstva" je stigao Pero Antić, koji je svojevremeno nastupao i za grčke, i za srpske crveno-bele.
Nekadašnji makedonski košarkaš odvojio je par minuta za portal Arene Sport, kako bi podelio utiske o meču. Za početak, istakao je da se nije čuo ni sa kime od bivših saigrača koji danas nastupaju.
"Ne, nisam se čuo ni sa kime, iznenadio sam ih malo. Samo sam im malo dobacivao sada (smeh). Svakako, ovakva utakmica se ne propušta", započeo je Pero Antić.
Potom je upitan da li su i Olimpijakos, i Zvezda ispunili njegova očekivanja ove sezone.
"Da, da, ali ispuniće sve kada odu na Fajnal-for".
Kratko je istakao razliku sadašnje Zvezde i one za koju je on svojevremeno nastupao.
"Mnogo je više Amerikanaca", rekao je Antić, a potom istakao da crveno-beli mogu do Fajnal-fora:
"Što da ne, svaki tim u Evroligi ima šanse".
Za kraj, naš reporter je upitao bivšeg košarkaša da li bi voleo nekog igrača da vidi u crveno-belom dresu Beograđana, na šta je nasmejano odgovorio.
"Sebe na nekoj funkciji", rekao je nasmejani Antić za naš potal.
Nastavak meča možete pratiti na kanalu Arena 1 Premium.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
U petak počinju Zimske olimpijske igre (ZOI) Milano‑Kortina 2026, na kojima će Srbija, kao zemlja koja nije velesila u zimskim sportovima ali joj je bitno da učestvuje, imati tri predstavnika.
11.02.2026 19: 13
Evroliga je saopštila imena arbitara koji će deliti pravdu na meču 28. kola između Olimpijakosa i Crvene zvezde u Pireju.
11.02.2026 11: 05
Trener Zvezde ističe da crveno-beli moraju da kontrolišu skok ako žele pozitivan rezultat.
27.11.2025 13: 37
Prvi čovek crveno-belih, Željko Drčelić nije krio oduševljenje nakon trijumfa nad Olimpijakosom u okviru 13. kola Evrolige. Ipak, svestan je da velikog prostora za euforiju nema i da je pred ekipom sa Malog Kalemegdana dugačak put.
27.11.2025 09: 00
Morali su da grizu i grebu za pobedu, a sve je bilo "klimavo" kada su se našli na 12 poena zaostatka...
pre 9 minuta 22: 55
Košarkaški klub FMP dobio je pojačanje pod obručima za završnicu AdmiralBet ABA lige, Kup Srbije i prvenstvo Srbije. To je dobro poznato lice, Marko Radovanović koji je već u dva mandata sa puno uspeha nosio dres FMP.
11.02.2026 18: 46
Košarkaški klub Spartak iz Subotice dobio je značajno pojačanje uoči plej-auta ABA lige, novi član ekipe je reprezentativac Bosne i Hercegovine Amar Gegić, nekadašnji igrač Partizana.
11.02.2026 15: 40
Bivši centar Partizana Matijas Lesor, uputio repliku na "peckanje" Miška Ražnatovića.
11.02.2026 14: 44
Nekadašnji NBA šampion od brojnih zamerki igračima iz "uvoza" izuzeo samo srpskog centra u dresu Denvera.
Ostavite komentar