pre 4 sata 22: 52
Predsednik Barselone mora na sud zbog moguće pronevere novca
Čelnik Katalaonaca moraće na sud 16. januara zbog navodne "teške prevare vredne 100.000 evra.
Screenshot/KK Olimpijakos
Poslednji dani "mira" pred početak Evrolige sve su samo ne spokojni za Partizan. U jeku potrage za centrom, oni su se oprostili od Frenka Nilikine koji je dogovorio dvogodišnju saradnju sa Olimpijakosom.
Grčki klub je oklevao, ali na kraju prihvatio da plati obeštećenje za Francuza, stoga su crno-beli iz ovog poslovanja izašli siromašniji za jednog igrača u postavi, ali bogatiji za 300 hiljada evra. Nilikina je proveo svega jednu sezonu u klubu iz Humske, gde je prosečno beležio sedam poena i dve asistencije po utakmici. Povrede su odradile svoje, tako da je 27-godišnjak odigrao svega 21 utakmicu u Evropi.
Olimpijakos nije bio previše rečit u objavi na društvenim mrežama gde su potvrdili da je u njihove redove stigao francuski reprezentativac. Na svom sajtu su predstavili novo pojačanje kroz njegove bivše klubove i uspehe kroz karijeru - od kojih su najskoriji titula prvaka ABA lige i KLS-a.
Ako se na kraju 2025. povuče crta ispod saudijske sportske strategije, slika je jasnija nego pre dve godine, ali i neugodnija za one koji su očekivali brze odgovore.
Kad sportski direktor Eintracht Frankfurta objašnjava zašto klub zapošljava čak dva stručnjaka za san, on polazi od toga da se igrači mogu razvijati samo ako svakodnevno, predano daju svoj maksimum i da je za to neophodno da imaju dobar san.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
22.09.2025 13: 32
Saznanja "Jurohupsa" tvrde da Francuz pregovara sa Olimpijakosom oko dolaska u Pirej i zaduženja crveno-belog dresa za sezonu 2025/2026.
28.12.2025 20: 11
Nakon što su se pojavile informacije da je Olimpijakos zainteresovan za usluge košarkaša Partizana, Tajrika Džonsa, koji se po svemu sudeći nalazi na izlaznim vratima Beograda, mnoge je zainteresovalo šta bi moglo da se desi sa Dontom Holom u Pireju.
23.12.2025 14: 21
Srpski klub nije dobio potrebne garancije vlasti Austrije.
25.11.2025 17: 30
Bivši igrač Partizana ima problema sa levom butinom.
pre 6 sati 21: 00
Centar crveno-belih došao na godišnju proslavu kluba i počeće sa treninzima kod Saše Obradovića posle testova.
pre 7 sati 20: 09
Subotičani su slavili 76:75 (20:21, 22:21, 14:18, 20:15) u 12. kolu AdmiralBet ABA lige.
pre 13 sati 14: 09
Košarkašica reprezentacije Srbije, rođena u SAD, pronašla novi angažman.
pre 18 sati 08: 35
Očigledno da se očekuju promene u rosteru crno-belih u narednom periodu.
Ostavite komentar