pre 13 minuta 11: 35
Benzema prokomentarisao krizno stanje u Madridu: Imaju previše dobrih igrača, a malo onih koji će im istaći grešku
Igrači su već preuzeli odgovornost za loš niz rezultata, a sa tom "dijagnozom" se složio i Francuz.
Twitter/Anadolu Efes
Košarkaški klub Barselona zvanično je doveo još jedno pojačanje iz redova Virtusa, a radi se o devetogodišnjem veteranu Evrolige Vilu Klajburnu, koji je stavio paraf na dvogodišnji ugovor do kraja sezone 2026/27.
Na taj način španski velikan doveo je još jedno provereno pojačanje iz Bolonje, nakon što je prethodno predstavio Tornika Šengeliju. Iskusni Klajburn (35) ovog leta postao je slobodan igrač nakon rastanka sa Virtusom, pa je tu situaciju iskoristila Barselona, koja će biti peti klub u karijeri bivšeg šampiona Evrolige.
"Uvek treba maksimalno iskoristiti svoje prilike. To je ono što vas vodi napred. Spreman sam da počnem, ratnik sam u duši i uvek izlazim na teren da pobedim i pomognem svob timu", rekao je Klajburn po dolasku u Kataloniju.
Prošle sezone Klajburn je prosečno beležio 13,8 poena, 4,7 skokova, 2,4 asistencije, 1,1 ukradenu loptu uz indeks korisnosti od 15,4 po meču.
Zajedno sa Šengelijom, bio je među dva najefikasnija i najkonstantnija igrača Virtusa tokom sezone 2024/25.
Klajburn je osvojio Evroligu 2019. godine sa CSKA Moskvom, kada je ujedno proglašen i za MVP-a Fajnal fora. Iste godine uvršten je u idealnu petorku Evrolige, dok je 2021. bio deo druge idealne petorke.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
21.06.2025 12: 24
Aktuelni košarkaš Barselone, Džabari Parker biće prvo pojačanje Partizana u novoj sezoni, prenose vodeći evropski košarkaški mediji.
01.05.2025 18: 10
Kendrik Nan i Vili Ernangomez podeliće nagradu za najkorisnijeg igrača trećih utakmica četvrtfinala plej-ofa Evrolige, saopštila je uprava takmičenja.
27.03.2025 22: 32
Okončani su današnji dueli u Evroligi.
14.03.2025 12: 30
Košarkaši Partizana večeras (20.45) gostuju Barseloni u meču 29. kola Evrolige, gde će pokušati da naprave iznenađenje i posle 38 godina upišu pobedu u Blaugrani.
pre 16 sati 19: 15
Tekli su pregovori nešto duže nego što je bilo očekivano, ali Boban Marjanović će se nakon 10 godina vratiti u ABA ligu.
10.12.2025 17: 07
U pitanju je hiruški zahvat desnog članka, koji muči Litvanca već duže vreme.
10.12.2025 15: 09
Na snimku se vidi kako drži loptu i šutira na koš, što je prvi znak da se polako opravlja od povrede.
10.12.2025 13: 49
Oni ističu da je problematično što se dva dana pred večiti derbi pojavljuju takve informacije.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
3 dana
Ostavite komentar