
pre 5 minuta 02: 49
(UŽIVO) Tržište otvoreno: Fini-Smit napustio Lejkerse!
Mnoštvo zanimljivih imena je u opticaju
Došlo je to vreme pauze u Evroligi kada brojni klubovi uzimaju predah od međunarodnog takmičenja, kako bi ispoštovali obaveze u domaćim okvirima, a dok traje "sezona Kupova", košarkaš Baskonije Nikos Rogavopulos iskoristio je višak slobodnog vremena za gostovanje na podkastu "Amerikanos 24" gde je prognozirao učesnike F4 Evrolige, koji se ove godine održava od 23. do 25. maja u Abu Dabiju
E, sada, ovo i ne bi bila neka vest, obzirom da se tokom čitave sezone Evroliga bavi ovim temama, međutim, novina je što je Grk, između ostalih (od svih klubova) vidi baš Partizan kao jednog od polufinalista Evrolige.
"Rekao bih, oba grčka tima (Olimpijakos i Panatinaikos). Rekao bih i Fenerbahče. I, napravio bih malo iznenađenje, pa rekao Partizan", iznenadio je Rogavopulos u podkastu i obrazložio:
"Partizan napreduje. Gledao sam utakmicu koju je igrao protiv Monaka. Bio sam veoma iznenađen kako su igrali. Crno-beli imaju dosta talenta, pronašli su i hemiju. Takođe imaju veoma jak domaći teren. Zašto da ne?", pitamo se i mi i Rogavopulos.
On, podsetimo, još uvek nije gostovao protiv Partizana u Beogradu. U prvom meču u Baskoniji ostao je bez poena protiv crno-belih, dok je protiv Crvene zvede postigao kombinovano 19 poena.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
Tokom dvadesetčetvorogodišnje karijere koja se završila 2022. godine, zaradio je 130,6 miliona dolara od nagrada.
Samo godinu pre početka Svetskog prvenstva u fudbalu 2026. godine, navijači širom sveta nalaze se u čudnoj situaciji: mogu da kupe VIP pristup finalu u Nju Džerziju za više od 70.000 dolara, ali ne mogu da rezervišu osnovnu kartu za utakmicu grupne faze u Dalasu.
U igri je nekoliko opcija, a slovenački reprezentativac novi ugovor zvanično ne može da zaključi pre 2. avgusta.
Portugalska Primeira liga planira da prvi put u istoriji objedini prodaju televizijskih prava do 2028. godine.
20.06.2025 17: 59
Direktor Evrolige Paulijus Motiejunas izjavio je da je davanje trogodišnjih licenci Crvenoj zvezdi i Partizanu za učešće u Evroligi donelo stabilnost srpskim klubovima.
19.06.2025 21: 52
Unikaha je dobila simbolično obeštećenje...
18.06.2025 08: 24
I pored neočekivanog poraza svojih ljubimaca pristalice crno-belih mogu da budu zadovoljne jer im je predsednik kluba Ostoja Mijailović saopštio radosne vesti - osvajač Aba lige će i zvanično naredne tri godine igrati u Evroligi.
12.06.2025 11: 20
Hapoel, Partizan i Crvena zvezda stali u red za potpis zvezde Unikahe.
pre 4 sata 22: 31
Generalni direktor košarkaškog kluba Bajern Marko Pešić povući će sa funkcije na kraju godine, potvrdio je danas šampion Nemačke.
pre 5 sati 21: 42
Italijanski stručnjak Frančesko Tabelini novi je trener košarkaša Pariza, saopštio je danas francuski klub.
pre 9 sati 17: 16
Iskusni košarkaš parafirao do 2027. godine.
pre 11 sati 15: 05
Žalgiris nastavlja sa letnjim pojačanjima. Posle Najdžela Vilijams-Gosa je došlo vreme za još jednu pridošlicu iz Olimpijakosa.
Ostavite komentar