
pre 14 minuta 09: 37
Pari Sen Žermen ili Čelsi pišu istoriju Svetskog klupskog prvenstva: Pobednik Lige šampiona ili osvajač Lige konferencije
Najbolji timovi dva poslednja UEFA takmičenja odlučuju novog titulara Svetskog klupskog prvenstva.
Košarkaši Panatinaikosa ostvarili su trijumf nad Žalgirisom nakon fenomenalnog preokreta rezultatom 89:76. Gubili su sve do četvrte četvrtine, gde su napravili seriju 32:2 i tako iz dvocifrenog zaostatka stigli do ogromne prednosti i 14. pobede u ovoj sezoni Evrolige.
Trener aktuelnih šampiona Ergin Ataman bio je isključen tokom meča zbog protesta kod sudija. Ekipa je i bez njega uspela da ostvari trijumf, zbog čega je turski stručnjak bio vrlo srećan i euforičan, pa je na društvenim mrežama istakao da je njegov tim na dobrom putu da odbrani titulu prvaka Evrope.
"Mi smo najbolji klub na svetu! Imamo najbolje igrače. Imamo najbolje radnike u klubu. Imamo najbolje navijače. Imamo najbolju dvoranu. Imamo najboljeg predsednika. I kada sam ja tu i kada nisam. Čak i bez Lesora. Čak i kada su van tima Omer i Grigonis. Osma zvezdica će biti u OAKA areni", istakao je Ataman putem Instagrama.
Panatinaikos je ovom pobedom prekinuo niz od dva poraza uzastopce, a sada su četvrti na tabeli Evrolige sa skorom 14-9. Njihov sledeći zadatak je u Milanu, gde gostuju Olimpiji koja trenutno ima kadrovske probleme. Nakon toga sledi duplo kolo na domaćem terenu protiv turskih ekipa Fenerbahčea i Efesa pred višenedljnu evroligašku pauzu.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
10.04.2025 17: 00
Susret poslednjeg kola Evrolige između Panatinaikosa i Crvene zvezde pratite u petak od 20.15 časova na Areni 1 Premium.
15.03.2025 15: 25
Veliki grčki derbi bio je jedna od glavnih tema 29. kola Evrolige, a ovaj duel pripao je Olimpijakosu koji je u tesnoj završnici savladao Panatinaikos (76:74).
27.02.2025 22: 25
Trener "zelenih", Ergin Ataman je pred put u Vilerbanu govorio o tome šta grčka ekipa mora da uradi u narednom periodu.
24.02.2025 22: 26
Evroligaški veteran dobiće još jednu priliku za povratak u elitu...
pre 11 sati 22: 13
Novo lice na klupi crno-belih...
pre 12 sati 21: 05
Delovalo je da je interesovanje zamrlo...
pre 13 sati 20: 15
Nekoliko mečeva u januaru 2026. godine, crno-beli će igrati van granica Srbije kao domaćini...
pre 14 sati 19: 25
Braun je sa reprezentacijom Španije osvojio zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu 2022. godine. Olimpija je nedavno potpisala ugovor sa srpskim košarkašem Markom Gudurićem.
Ostavite komentar