
pre 3 minuta 13: 45
Janakopulos ponovo nezadovoljan arbitražom, pun besa pikirao sudije iz ABA lige pa poručio: Idemo u NBA ili u FIBU
Vlasnik Panatinaikosa Dimitris Janakopulos se ponovo našao u žiži javnosti zbog komentara na suđenje u Evroligi.
Košarkaš Partizana Ajzea Majk izjavio je da očekuje težak meč protiv Olimpijakosa i dodao da se nada pobedi u 12. kolu Evrolige.
Košarkaši Partizana dočekaće sutra od 20.30 časova u Beogradskoj areni ekipu Olimpijakosa u 12. kolu Evrolige.
"Čeka nas još jedna borba. Svaki meč u Evroligi će biti težak. Nadam se da ćemo nastaviti da rastemo i da zabeležimo još jednu pobedu. Olimpijakos ima dosta igrača koje je teško čuvati. Moramo da obratimo pažnju na odbranu i da izolujemo najbolje njihove igrače ako hoćemo da imamo šansu", rekao je Majk u obraćanju medijima.
On se potom osvrnuo na meč sa Zvezdom.
"Bila je to pristojna partija, pobedili smo, što je najvažnije. Sezona je duga i nadam se da ću imati sličnih partija. Igra protiv Zvezde je svakako recept za nastavak sezone. Kontrolisali smo loptu, imali smo samo sedam izgubljenih, bili smo sjajni u tranziciji, igrali smo dobru odbranu", rekao je Majk.
Košarkaš Partizana Isak Bonga izjavio je da veruje u pobedu protiv Olimpijakosa.
"Trener uvek ima odličan plan igre za nas. Želimo da budemo sigurni da igramo svoju igru i da pobedimo", rekao je Bonga.
MN Press
On je podsetio da su igrači Partizana dobili slobodno vreme posle pobede protiv Crvene zvezde.
"Mislim da je to veoma važno, posebno kada igrate u dva takmičenja i imate puno utakmica. Ponekad je to prilika da telo malo odmori. Iskoristili smo to vreme na pravi način i sada smo ponovo spremni", dodao je Bonga.
Olimpijakos se nalazi na drugom mestu na tabeli Evrolige sa osam pobeda i tri poraza, dok je Partizan na 14. poziciji sa skorom 3/8.
Ulazak hrvatske zvezde Luke Modrića u vlasničku strukturu Swansea Cityja nije slučajanost, već strateški spoj sportskog instinkta, poslovne znatiželje i globalnog brendiranja.
Puma je tek 2021. ponovo ušla u segment ozbiljnog trčanja i pokušava da nadoknadi zaostatak.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
29.11.2024 00: 14
Čarke na terenu posle utakmice Partizana i Olimpijakosa
27.11.2024 14: 25
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je danas da crno-bele očekuje zahtevna utakmica protiv Olimpijakosa u Evroligi.
27.11.2024 13: 55
Trener košarkaša Olimpijakosa Jorgos Barcokas izjavio je danas da očekuje težak meč protiv Partizana i dodao da je Evan Furnije neizvestan za duel 12. kola Evrolige.
26.11.2024 19: 00
Košarkaši Partizana će u četvrtak od 20.30 dočekati Olimpijakos u 12. kolu Evrolige, a grčka ekipa bi mogla da bude znatno oslabljena na duelu sa crno-belima.
pre 3 minuta 13: 45
Vlasnik Panatinaikosa Dimitris Janakopulos se ponovo našao u žiži javnosti zbog komentara na suđenje u Evroligi.
pre 3 sata 10: 00
U Ciboni se nadaju da bi pobedom mogli da naprave značajan korak ka begu sa dna tabele. Optimista je i trener ekipe iz Zagreba, ali i sam napominje da ima kadrovskih problema i poteškoća da sastavi tim.
pre 14 sati 23: 47
Fudbaler Mančester sitija turbulentnu sezonu završavaju sa tužnim vestima odlaska Kevina de Brujnea. Belgijancu ističe ugovor na leto, te će posle 10 godina napustiti "Etihad".
pre 15 sati 22: 48
Trener ekipe iz Pireja, Jorgos Barcokas je nakon trijumfa govorio o samoj seriji sa "kraljevskim klubom", ali i brojnim drugim temama.
Ostavite komentar