Zvezdin pobednički put ka još jednom zlatu, očekivano je najavio prekaljeni džudo as Strahinja Bunčić. Vođen Zvezdinim navijačima sa tribina Šumica, odlično je vodio meč protiv nezgodnog borca, Matije Jeremića.
"Znali smo šta nas čeka i koliko je teško igrati na Marakani. Ne sećam se kada je poslednji put Zvezda izgubila na domaćem terenu, ali istinski smo verovali da možemo da pobedimo i to smo ostvarili. Presrećan sam", rekao je fudbaler Vojvodine Njegoš Petrović posle pobede protiv Crvene zvezde (1:0).
Nisam još pričao sa Željkom: Ife Lundberg hoće da igra za Dansku protiv Srbije u revanšu
komentari (0)
Autor: TV Arena sport
22.11.202412:18
MN PressIfe Lundberg hoće da igra za Dansku protiv Srbije
Košarkaška reprezentacija Srbije bez većih problema savladala je Dansku u 3. kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, otvorivši vrata kontinentalnog takmičenja, koje će se održati naredne godine.
Budući da se u trenutku utakmice igrao i evroligaški "večiti derbi", Danska nije mogla da računa na košarkaša Partizana Ifea Lundberga, inače važnog šrafa u reprezentaciji, pa se momak iz Kopenhagena ipak ponadao da će biti tu za revanš u Beogradu 24. novembra.
Kako je rekao Lundberg posle meča sa Crvenom zvezdom, zamoliće trenera Željka Obradovića da ga pusti da pomogne nacionalnom timu u nedelju (20.00).
"Još nisam zvanično pričao sa Željkom, ali želim da igram, posebno nakon današnjih rezultata. Želim da pohvalim svoje danske saigrače. Mislim da su pružili žestoku borbu. Morate poštovati osvajače bronzane medalje sa Olimpijade. Tako da su oni, očigledno, favoriti. Ali videćemo da li to možemo promeniti u nedelju", rekao je Lundberg.
MN Press
Osvrnuo se potom Danac i na utakmicu u beogradskoj Areni, gde je rekao da su igrači ispoštovali sve što je Obradović tražio od njih.
"Definitivno! On je dugo u ovom poslu. Najuspešniji je trener u celoj Evropi. Najveći je trener. Tako da ovo nije ništa novo za njega. Zna šta, kada i kome treba da kaže. Kao što je uradio sa Karlikom, uradio je i sa mnom, verovatno i drugima. Rakao nam je: ‘Ostanite motivisani, gladni, borite se, sve će se promeniti.’ I, znate, teško je ne verovati rečima čoveka takvog statusa. Lakše je samo izaći na teren, igrati i znati da on veruje u vaše sposobnosti. Veoma sam ponosan na svoje momke večeras", dodao je on.
Ife Lundberg postigao je 13 poena, uz šest skokova i četiri asistencije protiv Zvezde.
Košarkaški klub Crvena zvezda apelovao je na pristalice crveno-belih da sportski, fer i korektno navijaju na večerašnjem meču sa Partizanom u 13. kolu regionalne ABA lig
Zvezdin pobednički put ka još jednom zlatu, očekivano je najavio prekaljeni džudo as Strahinja Bunčić. Vođen Zvezdinim navijačima sa tribina Šumica, odlično je vodio meč protiv nezgodnog borca, Matije Jeremića.
"Znali smo šta nas čeka i koliko je teško igrati na Marakani. Ne sećam se kada je poslednji put Zvezda izgubila na domaćem terenu, ali istinski smo verovali da možemo da pobedimo i to smo ostvarili. Presrećan sam", rekao je fudbaler Vojvodine Njegoš Petrović posle pobede protiv Crvene zvezde (1:0).
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
Ostavite komentar