
pre 24 minuta 08: 50
Arsenal juri istoriju u Londonu: Madriđani stižu da pokvare slavlje i "sačuvaju obraz" španskih klubova
Bogat fudbalski dan na kanalima TV Arena sport, gde vas pravi spektakl očekuje od 21.00 sat!
Partizan je ostao bez plejmejkera Jama Madara koji je potpisao za turski Fenerbahče. Pokušavali su u upravi crno-belih da sačuvaju mladog Izraelca barem još jednu sezonu, ali u tome nisu uspeli.
Madar je stigao 2021. godine i Hapoela Tel Aviv, imao je veliku progresiju uz trenera Željka Obradovića, ali se odlučio da prihvati unosniju ponudu turskog velikana. Međutim, Partizan se neće tek tako pomiriti sa ovim transferom. Kako "Basket News", ističe,Partizan Mozzart Bet za Madara neće dobiti obeštećenje pošto je on iskoristio opciju izlaska iz ugovora i praktično bio slobodan igrač u trenutku.
U redovima crno-belih smatraju da on nije imao pravo raskida i da je kao takav i dalje član ekipe. Zbog toga bi Parni valjak mogao pomoć da potraži putem sportske arbitraže. Podsetimo, Madar je sa klubom iz Humske imao potpisanu saradnju na još godinu dana.
Na skupštini European Football Clubs (EFC) u Rimu, predsednik UEFA Aleksander Čeferin upozorio je da evropski fudbal mora ostati otvoren, inkluzivan i zasnovan na sportskom meritornom principu.
Golf rizort Donalda Trumpa u Škotskoj i u 2024. godini završio je u minusu, trinaestu godinu zaredom.
Ideja da sport bude laboratorija ljudskih mogućnosti stara je koliko i samo takmičenje. Međutim, ono što je dosad bilo tabu, sada postaje poslovni model. Enhanced Games, takmičenje koje otvoreno dopušta korištenje zabranjenih supstanci pod "medicinskim nadzorom", planirano je za maj 2026. u Las Vegasu.
Tri decenije novca u sportu svode se na isto pravilo, NBA ugovori guraju vrh, evropski fudbal puni sredinu piramide, a tenis s jednim izuzetkom remeti matricu. U "realnim 2025" evrima, Nikola Jokić stoji iznad Luke Modrića i Novaka Đokovića, dok Nikola Vučević drži visoku "drugu kotu" NBA.
Portugalski reprezentativac je na kraju svoje igračke karijere, ali ga je ugovor sa saudijskim Al-Nassrom plasirao u odabranu grupu najbogatijih sportista.
09.11.2023 10: 40
Košarkaši Partizana od 20.30 časova u "Štark Areni" dočekuju Fenerbahče u sedmom kolu Evrolige.
12.07.2023 16: 08
Košarkaški klub Partizan izdao je danas saopštenje u kom je osudio način na koji je Jam Madar napustio klub i prešao u Fenerbahče i najavio da će štititi interese svim raspoloživim pravnim sredstvima.
07.06.2023 12: 57
Udruženje igrača Evrolige (ELPA) objavilo je danas da je košarkaš Partizana Jam Madara dobio priznanje za najboljeg mladog igrača sezone.
12.05.2023 15: 38
Košarkaši Partizana na specifičan način čestitali Jamu Madaru na priznanju za "Zvezdu u usponu".
pre 15 sati 17: 50
Francuski košarkaš je pre Dubaija igrao za Monako, Virtus, Gacijantep, Avtodor, Torino, Limož, Strazbur, Nanter, SOMB i INSEP.
pre 18 sati 15: 09
Crveno-beli su pozvali navijače da pruže podršku igračima na meču protiv Baskonije. Fudbaleri Crvene zvezde će u četvrtak od 18.45 časova gostovati ekipi Brage u trećem kolu Lige Evrope.
pre 19 sati 13: 36
Košarkaši Olimpije će 23. oktobra u Milanu dočekati ekipu Valensije u šestom kolu Evrolige.
19.10.2025 19: 05
Košarkaši Partizana vratili su se iz Španije sa polovičnim učinkom, pošto su savladali Baskoniju nakon poraza od Reala...
Ostavite komentar