pre 2 minuta 18: 18
Bruno Ženesio: Konačno je ekipa reagovala, bilo je krajnje vreme da Lil pobedi
Trener Lila zadovoljan pre svega reakcijom ekipe u Anžeu posle poraza od Crvene zvezde i prekida loše serije u Ligi 1.
Mohammed Saad / AFP / Profimedia
Portugalski fudbaler Kristiano Ronaldo stavio je tačku na sve spekulacije o svojoj budućnosti i jasno poručio da ostaje u klubu. Posle ubedljive pobede njegovog tima nad ekipom Al-Hazem (4:0), zvezda Al-Nasr je istakao je da nema dilemu gde želi da nastavi karijeru i da se u Saudijskoj Arabiji oseća potpuno zadovoljno i poštovano.
Portugalac je naglasio da su on i njegova porodica od prvog dana prihvaćeni na najbolji način, čime je demantovao navode o eventualnim nesuglasicama ili odlasku iz kluba. Time je jasno stavio do znanja da ostaje deo projekta.
"Pripadam Saudijskoj Arabiji i želim da ostanem ovde. Ova zemlja je prihvatila mene, moju porodicu i moje prijatelje. Srećan sam i ponavljam još jednom, ostajem ovde", poručio je Ronaldo.
Na terenu je ponovo pokazao klasu. Postigao je dva gola u sigurnoj pobedi i još jednom dokazao da i u petoj deceniji života ostaje jedan od najefikasnijih igrača u ligi. Njegova realizacija i dalje pravi razliku u ključnim utakmicama. Od dolaska u klub krajem 2022. godine, Ronaldo je postao zaštitno lice takmičenja Saudijske lige. Portugalac značajno je podigao interesovanje širom sveta, doprineo dolasku drugih velikih fudbalera i povećao medijsku pažnju prema fudbalu u Saudijskoj Arabiji.
Uprkos brojnim pričama tokom prelaznih rokova, Ronaldo je jasno stavio do znanja da je fokusiran na sadašnjost i ciljeve sa ekipom. Prema njegovim rečima i formi na terenu, planira da i dalje bude jedna od glavnih figura i važan ambasador fudbala u Saudijskoj Arabiji.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
03.02.2026 15: 13
Portugalac ima ugovor sa Al Nasrom do 2027. godine vredan 200 miliona evra godišnje, ali poseduje otkupnu klauzulu koja mu omogućava da prisili klub na raskid.
30.01.2026 21: 45
Ovom pobedom Al Nasr je upisao četvrti uzastopni trijumf i dodatno se približio vrhu tabele. Nakon dva vezana remija Al Hilala, ekipa iz Rijada sada za liderom zaostaje svega tri boda, koliko ima i trećeplasirani Al Ahli.
27.12.2025 18: 48
Godine su samo brojka za Kristijana Ronalda koji pred sobom vidi samo jednu stvar - 1000 golova u karijeri.
08.08.2025 19: 10
Klub iz Saudijske Arabije počeo pregovore sa Bajernom.
YouTube
pre 19h
YouTube
pre 19h
pre 3 minuta 18: 18
Trener Lila zadovoljan pre svega reakcijom ekipe u Anžeu posle poraza od Crvene zvezde i prekida loše serije u Ligi 1.
pre 19 minuta 18: 02
Javor i Mladost odigrali su 0:0 u poslednjem meču 24. kola Mozzart Bet Superlige.
pre 46 minuta 17: 35
Portugalski klub se nemiri sa odlukom o suspenziji Đanluke Prestijanija.
pre 1 sat 17: 12
Fudbaleri Crvene zvezde Džej Enem i Daglas Ovusu pozvali su danas navijače da podrže "crveno-bele" u revanš duelu plej-ofa za plasman u osminu finala Lige Evrope protiv Lila.
Ostavite komentar