Vesti iz fudbala

Kratko se zadržao u Zvezdi: Bojat otišao na pozajmici u OFK Beograd

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

17.12.2025 19:59
Dragan Bojat FK Crvena zvezda
Dragan Bojat

Iako je Dragan Bojat nedavno došao u Crvenu zvezdu, iz kluba je saopšteno da će desni bek sezonu nastaviti kao pozajmljen igrač. 

On je već priključen treninzima OFK Beograda i u prolećnom delu sezone nosiće dres "romantičara", gde će konkurisati za poziciju desnog beka.

U Crvenu zvezdu je stigao nakon turbulentnog perioda u Novom Pazaru, gde je došlo do raskida saradnje, a igrač se našao na meti navijača i bio izložen velikom pritisku i stresu.

Jedan od ključnih razloga zbog kojih je nekadašnji polaznik Partizanove omladinske škole dobio priliku na "Marakani" bila je želja generalnog direktora Zvezde Zvezdana Terzića i klupskog rukovodstva da pruže podršku fudbaleru koji je u Novom Pazaru dospeo u centar pažnje zbog objave na Instagramu, u kojoj je odao počast generalu Nebojši Pavkoviću.